Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lelépek otthonról, visszavi...

Ha lelépek otthonról, visszavitethetnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Szal ha elszökök tökmind1 hova akk megcsinálhattyák a szüleim h erőszakkal haza vitetnek? Akk is ha nem akarok? Nem lehet megoldani vhogy h ha én nem akarok többet otthon lakni?

17/F


2010. máj. 17. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18 éves ko
2010. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szóval, 18 éves korodig igen.Max. rokonokhoz mehetsz, akik ismerhetik hogy miért nem jó otthon. De egyébként miért nem jó?
2010. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
18éven aluli vagy és addig iggen.miért nem akarsz otthon lakni?bántanak?
2010. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha betöltötted a 18. életéved, akkor nem vihetnek vissza. 18 évesen már felnőttnek számítasz, így azt csinálsz, amit akarsz. De ne menekülj a problémák elől. Fel a fejjel.
2010. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Áhh sokminden... diákmelózok de mindig elkéri anyám a pénz nagy részét mer kell neki befizetni a számlákat mer képtelen megemelni a seggét keresni egy melót (apum is elég sz@arul keres). Nem értem mért nekem kell pénzt keresni a családra, magamnak melózok! Jó ha öcsém kér neki szívesen adok de anyámnak nem!!! És álandóan basztat beleszól mindenbe egy hülye senkinek néz aki semmire se jó naponta 2-3szor van veszekedés semmi se jó neki ahogy csinálom pályaválasztás minden... meg azt se hajlandó elfogadni akit szeretek. És elegem van ebből az egészből tényleg a saját lábamra akarok állni.


És tom h csak egy év, de az k*rva sok. Addig h léphetnék le? Biztos le lehet vhogy! :S

2010. máj. 17. 18:40
 6/22 anonim válasza:
40%

Majd ha nagykorú leszel !

De gondolkozz azért valamin... Ha most Te is hozzájárulsz a kiadásokhoz, az akkora baj? Azért a szüleid is költöttek Rád eddig is, nem csak az esőtől nőttél fel.....Az életben pedig nyelni is tudni kell, ha tetszik, ha nem. Nem lesz mindig minden a szájízed szerinti. Kitartás és türelem !

2010. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Anyám dettó. Nem lesz könnyű életed. Még ha ott is hagyod, akkor majd telefonon fog pénzt kérni. Sajnállak :/
2010. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

jajj...megcsinálhattttyák,igen -.-

csak elmesélem,én elszöktem,mikor 17 és fél voltam,de visszamentem,mert megsajnáltam anyámat..az volt a tervem,hogy amíg 18 leszek,azt a pár hónapot elbujdosok haveroknál..megjátszhatod,ha annyira szar,de énnekem az első az volt,hogy kivettem a sim kártyámat,mert a rendőrség egyből bemért volna..persze az én anyám még a rendőrségnek sem szólt..ha szólt volna,míg nem vagy 18 szó nélkül visszavisznek,esetleg kérheted,hogy a családsegítősök bedugjanak intézetbe,ha nem akarsz velük élni..ha ezt tudtam volna,én is inkább intézetbe mentem volna..még az is jobb lett volna talán..

2010. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem az a baj h kér... de ő már 2 éve nem melózik! Ha látnám h rajta van a dolgon akk nem sajnálnák adni hidd el! De csak eljácca otthon a mártírt h neki 3 gyerek mellett van elég házimunka meg egyébként is fáj a feje meg ijen hülyeségeket kitalál. És ezért mért nekem kell fizetni? Nem azér mentem melózni h kifizessem a számlákat hanem h legyen egy kis saját pénzem is.
2010. máj. 17. 18:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott már az intézet is de nem igaz h nincs erre vmi h leléphetnék anélkül h balhézzak egy akkorát h intézetbe kelljen vinniük!
2010. máj. 17. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!