Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya szerintetek?

Milyen anya szerintetek?

Figyelt kérdés
Édesanyám egész életemben rám akarja az akaratát erőltetni. 39 éves vagyok de a párválasztásomba is beleszól olyan szinten, hogy megmondta ha ehhez az emberhez megyek akkor tünjek el az életéből és az ő számára halott vagyok. Ő nekem a második párom lenne akit nagyon szeretek. Dolgos emberről van szó aki egész eddigi életét végig dolgozta volt hogy 2 helyen egyszerre.De anyukámnak nem szimpatikus (pedig még nem is találkoztak) 50 éves a leendő párom neki ez lenne a 3.házassága ezért se akarja anyukám megismerni. Ti engednétek hogy igy beleszóljon az életetekbe?
2017. máj. 24. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy. Tedd amit akarsz!

Ha anyukád nem csak fenyegetődzik akkor lehet, hogy jobb is lesz nélküle, de én nem tudom elképzelni, hogy ez miatt "kitagadjon". Éld az életed, meg kellene értenie hogy már nem vagy a kislánya aki helyett döntéseket hozhat.

2017. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

ahogy olvastam a kérdésed a következő zajlot le bennem.


1. reakció: 39 éves és az édesanyja határozza meg hogyan éljen ???


2. reakció: "pedig még nem is találkoztak"

uristen :D úgy tűník elég közeli kapcsolatban vagy az anyukáddal, de a vőlegényeddel még nem találkozott??


3. reakció: "50 éves a leendő párom neki ez lenne a 3.házassága"

ANYUKÁDNAK IGAZA VAN!!

2017. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, de ezt ő is tudja.:-) Ettől függetlenül megfontolandó, hogy mennyire alkalmas valaki hosszútávú kapcsolatra két válással a háta mögött. Nyilván szerinte mindkét esetben kizárólag a másik fél volt a hunyó, de azért ez nem túl életszerű, én biztosan hagynék magamnak bőven időt az elköteleződésre.
2017. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 39 evesen ezt hagyod meg is érdemled... eddig olvastam hogy 39 eves vagy.... ne haragudj, higy ezt mondom de szanalmas ez az egesz...
2017. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39 éves vagy - tovább nem olvastam... nevetséges.
2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán kitagadhatna nyugodtan, ilyen "anyára" nincs szükségem.
2017. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyreszt ez a te eleted, es neked kellene megoldanod, 39 eves vagy es egy ilyen oldalon varsz tanacsot, amikor mar ilyen idosen szamtalan nehez dontest kellett volna mar eldontened. En nem akarlak bantani.


Egyreszt anyukadnak igaza van, valoszinuleg felt, es szeret es nem akarja, hogy rossz utra terj, es lehet csak igy tud rad hatni. Vegulis nem szolt bele az eletedbe csak elmondta, hogy nem fog ezentul hozzad szolni, de vizsgaljuk meg valojaban, ugyis keresni fog, hisz o az edesanyukad. De nem ez ennek a legjobb megoldasa, o biztos azt latja, hogy te 39 eves vagy, a parod pedig 50, azt gondolja, hogy fogsz majd gyereket nemzeni tole, ilyen nagy korkulonbseggel. O mar idosebb lesz mikor a gyereketek meg csak fiatal. Lehet, hogy most minden szep es jo, de azert gondold at, hogy tenyleg ezt szeretned-e. Kulonben is, minek hazasodni meg. Varj meg par evet ezzel, a hazassag ugyis csak egy papir.


Masreszt pedig neked is igazad van, ha tenyleg szereted es ismered a parod. Hivd meg esetleg egy kozos vacsorara oket es hagyd, hogy ok beszelgessenek. De anyukadnak ne mond el, hogy ott lesz. Es a parodnak se emlitsd.

2017. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh my god
2017. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval neked ő lenne a második házasságod? Az elsőt anyád jóváhagyta? Mégsem sikerült? Hogy is van ez anyuka drága?! A másodikba már igazán nem kellene beleugatnia!

A fickónak a harmadik házassága lennél? Eddig már két nő el tudta viselni hosszabb rövidebb ideig, ez mindenképpen pozitívum! :)

2017. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:

"ha ehhez az emberhez megyek akkor tünjek el az életéből és az ő számára halott vagyok"


"OK, helló!"

2017. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!