Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl ezen?

Hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés

családommal összevesztem,van olyan dolog ami jogtalan van ami jogos.De nem így kellett volna anyukámnak ezt elrendezni,se a nővéremnek.Most ott tartunk hogy nem beszélünk egymással.És szerintem ez így is marad mert ez a legjobb megoldás.Párom szüleivel lakunk."anyósom"egy érdekes jelenség.Néha mézes mázos.aztán hátba döf hogy megroskadok.Nagyon egy "hisztis"természet.Nem lehet vele kijönni.Nagyon szerettem de már ott tartók hogy elegem van belőle.Állandó az hogy minden nap valamin hisztizik,durcizik.A légkör tragikus itthon.Költözni nem tudunk még egyelőre.Hogy kezeljem a helyzettett?Hunyászkodjak meg párom anyja előtt hogy meglegyen a "családi béke" vagy egyszer nyissam ki a szám hogy elég.Van olyan valaki aki nincs jobban az anyukájával és a testvérével?Ö hogy élte ezt meg ,hogy élte ezt túl?


24/N


2010. máj. 17. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüleiddel, testvéreiddel békülj, még akkor is ha neked van igazad. Sosem lehet tudni, hogy mikor szeretnél "csak" átszaladni és elmondani a fájdalmadat, bánatodat!

Anyósnál meg az hogy "behódolsz" csendben, semmire nem vezet; csak arra hogy akarnoki énje teret kapjon. Mielőbbi albérlet?!

2010. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Azert megiscsak valakivel joba kellene lenned.Nagyon komoly dologrol lehet szo, ha ennyire osszevesztel az anyaddal.Vegulis te laksz az anyosodnal es te is vagy a fiatalabb, tehat neked kellene engedned, ez nem azt jelenti, hogy meg kell alazkodnod elotte.Lehet, hogy soha nem lesz jo kapcsolat koztetek, de meg kellene probalnod, nem kell mindent felvenni, amit az anyosod mond es visszaszolni se, talan akkor jobb lesz.Lehet egy ido utan, ha lassa, hogy nem erdekel, valtoztat a viselkedesen.

Az anyaddal kapcsolatban meg annyit tanacsolnek, hogy, jo lenne, ha kibekulnetek, mert megiscsak az anyad, anyosod pedig csak egy anyos marad.

Ne vedd sertesnek de nem lehet, hogy veled is van egy kicsi baj, ha mindenkivel haragba vagy?

2010. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindenkivel haragba,Csak anyuval meg a kisebbik nővéremmel.anyu olyat tett ami nem egy anyához méltó és elferdíti a dolgokat.úgy adja elő hogy ö a szent én meg a a k.csög.Nagyon bánt hogy ilyen mert én mellette álltam mindig.Anyám miatt a párom anyja azt mondta múlt héten hogy én egy hazug vagyok stb....Nagyon fájtak a szavai mivel én mindent megteszek neki.
2010. máj. 17. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Albérlet mielöbb!! Az anyossal pedig ne törödj,ne is vedd számitásba h mit mond.Viszont ne is veszekedj vele,mert mégiscsak ott laksz.A férjeddel ápold a jo kapcsolatot,mert feltételezem most ő a lelki társad.az anyukáddl probálj megbékülni,hisz mindannyiunknak vannak napjai,vitái,de azt nem szabad hagyni elfajulni,rendezd le.
2010. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!