Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu csak nem paramami, vagy...

Anyu csak nem paramami, vagy nem törődik velem?

Figyelt kérdés

- Ha a megbeszélt időre nem érek haza, pl nem azzal a busszal, de nem hívom fel, de bármikor elérhet, mert a mobil nálam, sosem keres (2-3 órát késtem múltkor, és nem kérdezte meg, hogy merre voltam, fel sem tűnt neki, pedig már az utolsó busz is hazajött, és annál később értem.)

- Ha több napra el megyek, pl osztálykirándulás , nyaralás barátnőkkel pár napra, sosem hív fel, és nincs internetje sem, tehát ezek a napok kiesnek, nem beszélünk .

-Nem érdeklődik, olyan is van, hogy másik tesómnak ad valamit, vagy kínálja valamivel, én picit odébb vagyok, hozzám nem jön oda. ' (Ezt mikor megemlítem, hogy mennyire rosszul esik, eltereli, legyint rá, hogy nyugodtan oda mehetek én is kérni, ha kell..Köszi..)


2017. máj. 10. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

hiányzik kezed lábad? néma vagy? még nem multál el 6?

úgy lehet leválni a szülökről hogy nem tutujgatnak folyton

ha meg kaja van müködjön benned az életöszön emeld meg a segged és te menj oda enni

kiskanálal ne futkározon utánad mint a kisbabáknál

2017. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó : Normális vagy? :). Szerintem nem..


Itt egyébként arról van csak szó, hogy jól esne ha néha rám kérdezne, akármit, csak, hogy mi történt velem a héten, vagy a nap? Abból a 2 órából amit vele elcseveg, rám is juthatna fél óra, csak sajnos nem jut. :). Könyörögni meg azért nem akarok, mert ha a másik tesómnál felmerül, hogy megkérdezze mi történt vele, odamegy hozzá és leül, akkor ezt velem épp úgy megcsinálná, ha érdekelném. Egyszer szóltam, akkor meg az volt, hogy hisztizem, miért nem megyek én utána? Itt már nem is kérdeztem vissza, hogy akkor tesómmal miért ül le órákra, ha nekem rohangálnom kell utána, ami persze arról szól, hogy most filmet nézek, most telefonálok, most nem érek rá...

Ebből lett igazán elegem , ugyan mi különbség lehet köztünk ?


Igazi tesók vagyunk

2017. máj. 11. 19:40
 13/13 anonim ***** válasza:
"Abból a 2 órából amit vele elcseveg, rám is juthatna fél óra, csak sajnos nem jut. :)." - Hát cseverésszetek hármasban!
2017. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!