Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu csak nem paramami, vagy...

Anyu csak nem paramami, vagy nem törődik velem?

Figyelt kérdés

- Ha a megbeszélt időre nem érek haza, pl nem azzal a busszal, de nem hívom fel, de bármikor elérhet, mert a mobil nálam, sosem keres (2-3 órát késtem múltkor, és nem kérdezte meg, hogy merre voltam, fel sem tűnt neki, pedig már az utolsó busz is hazajött, és annál később értem.)

- Ha több napra el megyek, pl osztálykirándulás , nyaralás barátnőkkel pár napra, sosem hív fel, és nincs internetje sem, tehát ezek a napok kiesnek, nem beszélünk .

-Nem érdeklődik, olyan is van, hogy másik tesómnak ad valamit, vagy kínálja valamivel, én picit odébb vagyok, hozzám nem jön oda. ' (Ezt mikor megemlítem, hogy mennyire rosszul esik, eltereli, legyint rá, hogy nyugodtan oda mehetek én is kérni, ha kell..Köszi..)


2017. máj. 10. 19:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Hát, nem tudom. Nem reagálja túl, ha késel. Igaz? Ez talán azt is jelentheti, hogy bízik benned. Nagyon. De ha azt hiszed, hogy nem törődik veled, akkor nyiss felé Te. Hívd Te, ha megérkeztél valahova, vagy ha több napra elmész, akkor egyszer hívd fel, gyorsan mondd el , hogy mi történt veled, aztán kérdezd meg, milyen napja volt, stb. Meg akár segíts neki kicsit a házimunkában, vagy hasonlók. Csak nem az van, hogy nem törődik veled. Talán csak sok a dolga, de ezeket már te tudod.
2017. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném. Másik tesómmal órákat elbeszélget.

Jogosan bízik meg bennem ez igaz, de egy csepp aggodalom nincs benne.

Más barátnőimet is hív az anyukájuk, és ilyenkor nekem nagyon rossz, hogy látom másoknak csak az anyukájuktól van 3-4 nem fogadott hívás, és még a legtöbb akinek az anyukájának van messengere, azon is beszélnek !

2017. máj. 10. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsit németesen nevel, ott, eresztik ennyire szabadon a gyereket. Ha, amikor vele vagy, gondoskodó és figyelmes, akkor törődik veled. Ha sose vagytok együtt, sose figyel rád, akkor te is sejted, hogy nem az igazi a kapcsolatotok.
2017. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sosem. Pont ez az, van, hogy tesómmal egy nap 1,5-2 órákat beszélget, tőlem nem kérdez annyit sem, hogy jó napod volt? Kikerül... Mintha ott sem lennék.
2017. máj. 10. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ebben nincs semmi fura. Én is így nőttem fel és nem lettem egy elzülött, minden buliba lerészegedő csajszi aki azt se tudja, hol van. Anyám asszony katonája se lettem, mert hagytak érvényesülni, ha valamiben hibáztam akkor tanultam belőle. De mindig fordulhattam hozzájuk ha szükségem volt rájuk. Az jobb lenne ha állandóan a nyakadban lenne anyud és szinte mindentől óvna? Szerintem az hogy elnézi a késést a megbeszélt időponthoz képest csak azt mutatja,hogy megbízik benned. Keresd te is nyugodtan a társaságát, ha valamit el szeretnél neki mondani önszántadból akkor mondd, jobb mintha állandóan nyaggatna. :) Ha rosszul esik, akkor mondd neki többször többféleképpen, hogy érzel ez iránt hátha változik a helyzet.
2017. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát tedd szóvá többször. Mekkora a korkülönbség a tesód meg közted?
2017. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
7 év a javára .
2017. máj. 10. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy?
2017. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok paramami, bár én mindig elérem a lányom, azért iyenek nem fordulnak elő, hogy napokig nem tudok róla.Nyilván ha olyan a társaság, akkor nem velem foglalkozik eleve, ezért nem nyúzom, de egy-két viber üzenet, szivecske, akkor is van. Mondjuk az én lányom tudja, hogy törődöm vele :-)
2017. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Édestestvérek vagytok?
2017. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!