Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek két minimálbérből...

Szerintetek két minimálbérből két ember meg tud élni?

Figyelt kérdés

Lakbért nem kéne fizetnünk, mert apám házában laknánk és mindketten 50-60ezret vinnénk haza. Az elég lenne rezsire, kajára meg egyebekre?


20/L


2010. máj. 15. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Attól hogy valaki még otthon lakik, lehet tisztában az árakkal...

Nem hiszem el hogy nem látja hogy pl egy hónapba mennyi a vízdíj, vagy a gázszámla, vagy hogy mennyi a boltban egy kiló kenyér.

Nehéz elhinni hogy valaki tényleg ennyire tájékozatlan 20 évesen! Főleg lány létére.

2010. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Te valami médium lehetsz, hogy egy kérdésből így kiismertél. :)

Az árakkal tisztában vagyok, de mivel sose vezettem még önálló háztartást, összességében nem látom át. És ez ugyebár nem csak a kajáról meg a rezsiről szól, bármikor adódhatnak váratlan kiadások, ruhára is költeni, meg néha nem árt elmenni egy kicsit szórakozni. Azért kérdeztem meg a tapasztaltabbaktól, hogy be merjük-e vállalni, mivel nem vagyunk éppen szükséghelyzetben, ez csak egy lehetőség. Nem arról van szó, hogy ha törik ha szakad ki kell jönnünk ennyiből. De úgy látszik te nem kérdezni és válaszolni jársz ide, hanem másokat minden háttérismeret hiányában leszólni.

2010. máj. 15. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

:D Egyébként tényleg jól esett beszólni neked. Bocsi.

De azért sok sikert nektek az együttéléshez.

Használjátok ki a lehetőséget mindenféleképpen. Vagyis gondolom a barátoddal akarsz együtt lakni (bár konkrétan nem írtad).

2010. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha az életben nem mer beszólni senkinek,legalább itt kibontakozhat a kedves válaszoló.

Szerintem próbáljátok meg bátran,most még nincs annyi fizetnivaló,mintha még hitel,vagy albérlet is lenne.Most még félre rakni is tudtok,ha esetleg a későbbi életeteket is együtt tervezitek.

2010. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!