Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek két minimálbérből...

Szerintetek két minimálbérből két ember meg tud élni?

Figyelt kérdés

Lakbért nem kéne fizetnünk, mert apám házában laknánk és mindketten 50-60ezret vinnénk haza. Az elég lenne rezsire, kajára meg egyebekre?


20/L


2010. máj. 15. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez pont elég.pont.

de ennyi slussz.

2010. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a minimálbér jelenleg 70 ezer körül van. Az összesen 140 kb. Ha a lakhatást nem kell megfizetni, akkor miért is ne? Én kb. ennyiből nevelem egyedül a fiam, és lakbért is fizetek. Ha mi meg tudunk élni, akkor ti mért ne tudnátok? És eleve, ha azt mondjuk, hogy nem tudtok, akkor mit csináltok?
2010. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még albérletet is lehet fizetni.
2010. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell alberletet fizetnetek akkor meg egy keveset felre is lehet tenni.
2010. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az ország jelentős része ennyiből él, de akár kevesebből is, de ők még családot is eltartanak és hitelük is van!
2010. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg, mi ketten vagyunk egy minimálból igaz kedvező áru albiban, rezsit szerencsére nem kell fizetni, pontosabban benne van.

Nehéz, elég szükre kell húzni a nadrágszíjjat, de ki lehet bírni. Ahol tudunk spórolunk...

2010. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy vicc kategóriás kérdés akart lenni?

Ha ketten nem tudtok megélni 100 ezerből úgy hogy csak rezsit kell fizetni, meg kaját venni, akkor ássátok el magatokat!


De ha ilyet megkérdezel, gondolom nem vagy nagyon tisztába a rezsi meg az élelmiszer árakkal.

2010. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát eddig se a rezsit nem én fizettem se a kaját nem én vettem. :D Még mind a ketten szülőknél lakunk, most töprengünk az összeköltözésen. Igazából sejtettem, hogy elégnek kell lennie, csak megerősítést vártam.
2010. máj. 15. 16:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdező választ várt,nem kioktatást,ha esetleg nem tűnt volna fel.Nem sokan tudják kezdőként,mi mennyi,ezért még nem kell senki fejét venni,hiszen eddig nem volt feladta,hogy rezsit,meg kaját fizessen.Te sem tudtál mindent az anyád hasában.

Egyébként igen,így simán ki lehet jönni belőle,szerintem tegyetek is félre.Most kell gyűjtögetni,amíg tehetitek,utána már úgyis csak jönnek a gondok,és akkor majd minden pénz elmegy.

2010. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman élünk anyám minimáljából meg a családi pótlékból, úgyhogy szerintem ti is meg tudjátok oldani a dolgot...
2010. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!