Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a külvilág felé...

Normális ha a külvilág felé más arcot mutat?

Figyelt kérdés

Eléggé irányító, parancsolgató tipus a férjem. Otthon minden pillanatomat beszabályozza. Ez nem is lenne nagy gond, megszoktam már.

De! Tegnap baráti társaságban elővette a jobbik modorát és úgy tett, mintha minden döntésünk közös volna. Aztán persze kettesben kioktatott, hogy hogyan kellett volna szerinte viselkednem. Mintha az lenne alegfontosabb, hogy ő makulátlan maradjon kifelé. Holott egyáltalán nem az.


2010. máj. 15. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyen emberek is vannak...


De hogyhogy már a férjed? Régebben nem voltak ilyen szokásai? Vagy most mint derült égből a villám? Vagy csak régen nem zavart?


Szerintem ülj le vele beszéld meg, mondd el, ahogy érzel... ha változik, akkor jó, ha nem akkor dönthetsz: elviseled vagy sem...

2010. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

régebben nem vettem észre, és nem jártunk társaságba. most is csak hosszas unszolásra jött össze egy kis dumaparti.

viszont most meglepett, hogy ennyire kétarcú tud lenni

2010. máj. 15. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, úgy mint a gyerekekkel és a házikedvencekkel kell bánni: következetesen


ha megint elkezdi, azonnal szólj rá, vagy vond kérdőre... ha nem kap észhez, más is bedobhatsz :)) vagy esetleg otthon kérdezd meg, hogy ez meg mit akar jelenteni, vagy állj a sarkadra amikor megpróbál kioktatni... sajna más ötletem nincs...

2010. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberekre szokták azt mondani,hogy kétszínű,és képmutató.Mindig azt az arcát veszi elő,ami neki az adott szituációban a legelőnyösebb,ami a legjobb képet festi le Róla mások előtt.Az ilyen emberek általában egoisták,és szeszélyesek,ráadásul nem bírják elviselni,ha valami nem úgy történik,ahogy ők szeretnék,és otthon folyton a középpontban szeretnének lenni.Akár egy koszosan maradt zokni miatt is képesek patáliát csapni.Azért,mert uralkodó típusok.

Te döntöd el,meddig viseled el ezt,vagy hogy elviseled-e.Azt azért tudd,hogy kemény meccsek várnak még Rád,tele vitákkal,és ahol teheti,megaláz majd az ostoba kötekedő,kioktató modorával.Én elhagynám,nem nevelgetném,de Te tudod.Én nem szeretek más hülye gyerekével kínlódni egy életen át.

2010. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem szép dolog ez töle.Tuti segnyaló fajat,és ezt nem rosszból mondom...:)
2010. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is arra gondoltam,hogy tipikusan az a fajta ember,aki felfelé nyal,lefelé meg tapos.Undorítóak az ilyen főnökösködő,sokszínű,majom emberek.Az ilyenek is csak otthon mernek dirigálni amúgy.Ha állásról,meg ilyesmiről van szó,akkor lesütött szemmel játsszák a szende szüzet,meg a szent embert.Otthon meg az nem mindegy nekik,hogyan pakolod a sz@ros bugyogóikat a mosógépbe.Nekik a kötekedés egyenlő a maximalizmussal.Biztosan fogalomzavarban szenvednek.

Amúgy ne haragudj,nem akartalak megbántani,de nekem ez jött le a férjedről az írásod alapján!Nem szeretem az ilyen embereket.Én nem bírnám ki mellette.

2010. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj közbe, ha társaságban vagytok, hadd ismerjék a te verziódat is.
2010. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam 2 hónapig egy hasonló egoista kétszínű gerinctelen személlyel. Én észre vettem, hogy milyen mértékben tudja az embereket befolyásolni. Megnyerő tulajdonságait és a kedves mosolyát adta, amikor találkoztunk és ismerkedtünk, amikor otthon volt, egy nagypofájú, egoista, dirigálós és bunkó volt. Megbántott mindenkit aki vele volt és ő úgy érezte, hogy "alatta" volt (pl. az anyja vagy én). Kifelé meg továbbra is nyalt, befelé meg sz*rt.


Hát én nem hagytam magamat! Én is leégettem, bunkóztam és hanyagoltam...aztán szakítottam.

Szerintem az ismerősei előtt is le kellene égetni, az ilyennek le kell törni az orrát egy kicsit.

2010. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
ja és kos vagy oroszlán?
2010. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám is ilyen.


Utolsónak: Miért milyenek a kosok?

2010. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!