Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van a...

Szerintetek ez miért van a családom miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azt mondták nekem,hogy nem segitek nekik semmit itthon és csak felzabálom a kaját meg,hogy miattam vettek fel hitelt mert felzabáltam mindent. Most meg általában úgy meg a napom,hogy reggel felkelek,felkelnek a kicsik,két kicsi van a családban. Apjuk,anyjuk döglik egész délelőtt én meg a két kicsi mellett rendbe rakom a lakás nagy részét mire felkelnek,nekik csak felmosni meg porszivózni kell. Porszivózni is csak azért nem merek mert ha felkelnek rá akkor csapkodástól kezdve minden van. Különben a porszivózást is megcsinálnám. Rettegek,hogy ne sirjanak a gyerekek,nehogy felkeltsék a szüleiket. Az elej szépen ment de mostmár mindent én csinálok itthon. Ha elmennek valahova akkor reggel már össze se pakolnak,szerintem úgy vannak ele,hogy úgy is patyolat rendet vágok. Mondjuk ha nem vagyok itthon két napig akkor is inkább meg vár a főzelékes edény vagy a sült husos tepsi tehát a mocskosabb edény. Ha itthon vagyok és pl húst sütnek vagy valami pacsmagolosabb kaja van és elfogyott vagy elpakolták akkor ha fél óra múlva nincs elmosva akkor látom rajtuk,hogy huzzák a szájukat,de szóvá nem teszik hanem megcsinálják ők. Utána meg ha kérdezek valamit akkor flegmán válaszolnak. Félel szólni nekik mert ha szólok tuti el zavarnak itthonról és nincs hova mennem. A lelkem teljesen romokban van. Az egyik kicsit is allandoan basztatjak mert tudjak hogy imadom es rajta keresztul is terrorizalnak. Mit csinaljak? Mar nem birom es nem akarom megint magamat bantani(regen depresszios voltam es sajnos bantottam is magam). Kerlek segitsetek mert nem birom mar!!!
2017. ápr. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben szedd össze a gondolataidat, és írd le értelmesen. A "kicsik" szülei nem a te szüleid is?

Hol vannak a te szüleid? Mennyi idős vagy, és miért nem a szüleiddel élsz?

2017. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok már lassan irni se tudok... A kocsik egyik szülője rokonom. Velük élek. A szüleimet inkább hagyjuk.
2017. ápr. 25. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én sose értem az ilyet... nem a szüleiddel laksz, ahol vagy ott is rossz, mindenki más rossz.... én első körben azt rendezném magam, hogy miért kerültem oda ahol most vagyok.... miért nincs hova menned? Hány éves vagy? Dolgozol?

Valami oka van a dolgoknak... mert ha nem dolgozol, nem adsz bele a közösbe, akkor.én is elvárnám a házimunkát....

Tehát vagy írd normálisan, vagy ne irj sehogy... mert ezek félmondatok.... ebből az jön le hogy ők mekkora görények,.pedig nem is biztos, hogy így van....

2017. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Miért nem a saját szüleiddel élsz?
2017. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha a Kérdező ír olyat, hogy "inkább hagyjuk", meg ilyen összevisszaságot, akkor inkább ne kérdezzen.

Ez az oldal kérdésekre való, nem panaszkodásra.

2017. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De most így tőlünk mit vársz?

Nem tudjuk, hány éves vagy, mit csinálsz, dolgozol e, tanulsz e, mit keresel a rokonaidnál, mi van a szüleiddel...

Ha nem jöttök ki egymással, akkor költözz haza, vagy költözz el, ezt tudod tenni. A retkes edényt meg nem kell elmosni utánuk, ha mindig megcsinálod, persze, hogy rád fogják hagyni.

2017. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
keres munkát ne legyél egész nap otthon
2017. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!