Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a családom...

Mit tegyek ha a családom mindig azt érezteti velem hogy csúnya vagyok és elfogadhatatlan minden téren?

Figyelt kérdés
Például ha próbálok olyan kijelentést tenni magamról, hogy nem vagyok csúnya vagy szép ma a hajam, akkor rögtön belekötnek vagy pedig gúnyosan mosolyognak, felvonják a szemöldöküket rosszallóan. Valamelyik nap azt is megkaptam hogy anno mennyire "dagadt voltam", lehet hogy volt rajtam felesleg, de kórosan elhízott sosem voltam, most pedig nagyon szinte már egészségtelenül vékony vagyok. Sosem leszek jó?
2016. jan. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyenre nem kell adni. Ha gondolod írj privátot és elmesélek neked valamit. Körülbelül ehhez kapcsolódik.
2016. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%

Hány éves vagy?

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ne bosszantson az, amit mások mondanak.

Természetesen ha nagyon kövér vagy, jó lenne lefogyni, s ezt azért mondom, mert a kövér embereknek nagyobb eséllyel vannak egészségügyi panaszaik (akár szívinfarktus is lehet).

Azonban ahogyan olvasom, nem vagy kövér sem, sőt, már átestél a ló túloldalára is, tehát a szüleidnek nincs igazuk.

Magad ura légy, ne más irányítson téged. Ha van pár kiló felesleged és emiatt piszkálnak, ne törődj velük. Akkor van a gond, ha normáltól legalább 20-30 kilóval eltérsz, na az még veszélyes.


További szép napot!

2016. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja a kettes, így kell cselekedni. Az egyes voltam :)
2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
38%
Hány éves vagy?
2016. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért akarsz te másoknak megfelelni? Mutass a kedves családodnak egy nagy "kapd be" -t, nem hiszem, hogy ér annyit a véleményük ezen rágódj. Mindig lesznek rosszalló emberek nem kell velük foglalkozni, ha neked tetszik a hajad meg a ruhád akkor az jó is.
2016. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es, itt az a baj, hogy 1. te nem ismered a kérdezőt, így az egészségügyi állapota miatti aggódás nevetségesen hangzik, bár tényszerűen igaz, 2. a szüleinek akkor sem lenne joguk csúfolni őt, ha kövér lenne.
2016. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!