Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van mért csinálja apu ezt?

Elegem van mért csinálja apu ezt?

Figyelt kérdés
Anyummal nagyon jóba vagyok.Állandoan közös programokat csinálunk és olyan dolgokat is megbeszélünk ami csak a nőket érinti, viszont apu ezt nem néz jó szemmel, mert ilyenkor neki kell figyelni öcséimre és nem tudja elfogadni, hogy nekünk is kell egy kis kikapcsolodás, mellette apu anyut rendesen kifagatja h mit beszélünk bár anyu nem mond semmit, de mondjuk multkor ezen vesztek össze h nem mondott anyu neki semmit megértem h apu aggodik 15 éves vagyok és 7 honapja van barátom,de mégis jobb anyuval megbeszélni mint apuval... mit csináljak? apunak elmodjak mindent
2010. máj. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el mesélni neki a menstruációdról. Garantáltan nem kérdezősködik többet:D
2010. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én sem akartam apámnak elmondani mindent, mert féltem a reakciójától. Aztán 18 voltam, amikor rájöttem, hogy mennyi hibát elkerülhettem volna, ha meghallgatom ôt is és kikérem a tanácsát. Most 28 vagyok és még a legapróbb butaságnak tünô dolgokat is elmondom neki és jól esik, hogy elmondja a véleményét. Nem írtad, hogy egyébként jó e a családi kapcsolat. Ha igen, akkor szerintem nyugodtan megoszthatod a dolgaidat apukáddal is. Ha komoly dologról van szó amiben tanács kell, akkor leültetheted mindkettôt egymás mellé és rájuk zúdíthatod a gondjaidat. Nekik is jól fog esni és neked is. Amúgy apukáddal jó a kapcsolatod?
2010. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Első... nem is mondtál olyan nagy butaságot. Mikor elkezd kérdezősködni az én apukám, akkor mindig ezzel védekezem :)

Szerintem hívd el is apudat a közös programokra, mikor csak vele vagy. Vagy mond azt neki, hogy "Jajj, ezek női dolgok, apa!"

2010. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ez hihetetlen! :D hogy milyenek egyes apák! :D


ennyire azért ne akarjon már a privát szférádba beavatkozni, persze ezt nehogy elmondd neki, mert csak még jobban megsértődik.

inkább tényleg mondj csak annyit neki, hogy női dolgokról volt szó. vagy beszélgessetek akkor anyukáddal négyszemközt, ha elmentek valahova fagyizni pl., vagy ha apukád nincs otthon, ne lássa mindig, hogy ki van rekesztve.

2010. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: ne haragudj, teljesen elsiklottam afelett, hogy anyukáddal a nôi dolgokat beszélitek meg. Ezesetben tényleg el kellene mondanod apudnak, hogy ezeket anyukáddal szeretnéd megbeszélni, mert az a normális.
2010. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
apumal jó a kapcsolatom,de anyummal 1000-er jobb
2010. máj. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!