Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban jár az eszem...

Egyre gyakrabban jár az eszem a drogokon, mert már elegem van az itthoni dolgokból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, ha bedrogoznál akkor attól megoldódnának e az otthoni problémáid? Vagy éppen szőnyeg alá söpörnéd azokat?! Más megoldás tényleg nincs???
2011. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mindenki azt csinál amit akar.
2011. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy sok dolog van már a szőnyeg alatt.
2011. aug. 10. 12:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit ilyen baromságokra költenél, azt rakd félre, vegyél ki belőle valahol egy szobát, máris elszakadtál az otthoni gondoktól. Van még ilyen hülye ötleted? Nem tudom, meddig hatnak ezek a sz@rok, de az a pár óra nem gondolkodás mit old meg? Okos legyél, hülye sok van!
2011. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem oldasz meg vele semmit. Már van a szőnyeg alatt? Akkor szépen oldd meg őket. A drogba csak a gyengék menekülnek! Tessék szépen szembenézni a dolgokkal. Persze be lehet drogozni de a problémák akkor is szaporodnak max csak akkor fogod észrevenni, amikor már nincs visszaút. Ezen kívül a szervezetedre is rettentő káros. Jól gondold meg.
2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholista is az italhoz nyult ahelyett, hogy megoldotta volna a lelki problemajat!

1-2 pohar, aztan fuggo lett! Szerinted ez igy megoldas?

2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha elkezdesz drogozni, egy problémával több lesz... Megéri?
2011. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
a drog, az alkohol menekülés. Ennyi.
2011. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Eddig csak egyszer voltam drogos eddigi életem során, de nekem nem jött be, az alkohol sem. Nem szeretem mikor nem tudok tisztán gondolkodni.


Amúgy ha most nagy stressz alatt vagy, akkor menj el dokihoz és beszéld meg vele, hogy erre a kisebb kritikus időszakra írjon fel neked valami nyugtatót, ha most másképp nem tudod elviselni.

2011. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye haljon meg.
2011. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!