Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban jár az eszem...

Egyre gyakrabban jár az eszem a drogokon, mert már elegem van az itthoni dolgokból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A drog olyan, mint az alkohol. Nem ad választ semmire, de elfelejted a kérdést.
2011. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Minden alkoholistának, drogosnak megvan a megfelelő indoka arra, hogy miért csinálja. Saját magának legalábbis mind meg tudja magyarázni.
2011. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a problémáidat írd le, hátha tudunk valami tanácsot adni.
2011. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak hátba támadnátok, hogy nem tudok megküzdeni velük.
2011. aug. 10. 12:43
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
12:27 maximálisan egyet értünk!
2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, csak akarat és hozzáállás kérdése. Az pedig, hogy menekülnél a droghoz, nem éppen normális emberre utaló jel. De ha csak ebben látod a megoldást, akkor hajrá. Aki ennyire buta, az ne várjon mást! Ha akkora a problémád, akkor mondd el valakinek (akár barátnak), vagy írd le, hátha tudunk segíteni/tanácsot adni!
2011. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
azért vannak a gondok ,hogy megoldjuk és nem a szőnyeg alá söpörjük.
2011. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hátba támadnátok, hogy nem tudok megküzdeni velük."

Érdekes ez a mondatod, mert szerintem a kérdésedből kiindulva több negatív bélyeget/jelzőt kaptál, mintha leírtad volna alapból a problémádat.

Én úgy gondolom, azt teszel, amit akarsz. Ha ilyen marhaságokon kezdesz gondolkodni a megoldás helyett, tégy belátásod szerint, de jobb úgyse lesz.

2011. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Csak hátba támadnátok, hogy nem tudok megküzdeni velük." Az jobb neked, hogy a drog miatt támadnak? Azt is kérdezted mit tegyél. Úgy látom nincs melletted olyan, akivel meg tudnád beszélni a problémáidat. Rajtad áll a döntés, hogy elmondod nekünk és ha tudunk segítünk, vagy keresel valakit a környezetedből, aki meghallgat. Ha még soha nem drogoztál, miből gondolod, hogy jobb lesz? Az alkohol és a drog többnyire az éppen meglévő lelkiállapotot erősíti fel, lehet, hogy még többet problémáznál betépve, még sötétebbnek látnád a világot. Ezt szeretnéd, vagy inkább tiszta fejjel megoldani? Volt, hogy én is bepiáltam, amikor magam alatt voltam, nem éreztem magam jobban, inkább tovább dramatizáltam helyzetet. Másnap józanon megbántam és rájöttem, nem is olyan szar, mint hittem előző este.
2011. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy gyáván drogokba menekülnél inkább próbálj dolgozni, szerezz albérletet vagy költözz valami baráthoz.

Ne legyél gyáva, hogy drogozni kezdj!

2011. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!