Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem nem vagyok normalis...

Azt hiszem nem vagyok normalis. A szuleimnek kellene szolnom?

Figyelt kérdés

Viszont oket nem erdekli. Apa tudja hogy vagtam magam, de azt hiszi abbahagytam. Multkor kerdezte a kezemre nezve, hogy mi az, azt mondtam elestem, erre gunyosan: jah persze kek balna?

Eleg sok problema volt itthon mostanaban, nagyon sok konfliktusom volt a neveloanyammal (igy a vedelembe vetel nem is szunik most meg)


A lenyeg, hogy mostanaban eleg ijesztoen viselkedek. Apaek ezekrol nem tudnak, de nem is erdekelne oket, viszont lehet szolnom kellene nekik arrol, hogy ugy erzem valami komolyabb problema van velem, mert amit mostanaban teszek, mondok, az nem tulzottan ep elmere vall.


Nekik szoljak? Akkoris ha oket ez nem erdekli?


2017. ápr. 16. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha otthon van a baj hát mozdulj ki

kezdj el sportolni, keres diákmelót...

ha kevesebbet találkoztok kevesebb lesz a feszko és emberek közöt rá lennél kényszeritve hogy viselkedj

2017. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!