Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem nem vagyok normalis...

Azt hiszem nem vagyok normalis. A szuleimnek kellene szolnom?

Figyelt kérdés

Viszont oket nem erdekli. Apa tudja hogy vagtam magam, de azt hiszi abbahagytam. Multkor kerdezte a kezemre nezve, hogy mi az, azt mondtam elestem, erre gunyosan: jah persze kek balna?

Eleg sok problema volt itthon mostanaban, nagyon sok konfliktusom volt a neveloanyammal (igy a vedelembe vetel nem is szunik most meg)


A lenyeg, hogy mostanaban eleg ijesztoen viselkedek. Apaek ezekrol nem tudnak, de nem is erdekelne oket, viszont lehet szolnom kellene nekik arrol, hogy ugy erzem valami komolyabb problema van velem, mert amit mostanaban teszek, mondok, az nem tulzottan ep elmere vall.


Nekik szoljak? Akkoris ha oket ez nem erdekli?


2017. ápr. 16. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Osztályfőnöknek ill iskolapszichológusnak szólj! A mentális betegség is betegség, kérj szépen segítséget!
2017. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen szólj neki, illetve keress fel egy szakembert is! amúgy velem is ugyanez van, vagdosom magam, és egyre durvábban csinálom, egyre többet akarok, már nem elég az, ami eddig.. és amúgy is egyre "furábban" viselkedek. ha gondolod, írj privátban, és megbeszéljük
2017. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok, ne pszichológussal beszélj, hanem pszichiáterrel, a pszichológus sokszor többet árt, mint használ (tapasztalat)
2017. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mar tenyleg leallok vele. Szerdan csinaltam utoljara. Nem akarom tobbet, es nagyon remelem ezen tul vagyok mar.
2017. ápr. 16. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy,
2017. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2017. ápr. 16. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is egyet jegyezz meg: a szüleid és masok

problémáiról sohasem te tehetsz,és nem te tehetsz róluk.Mindenképpen szólj valakinek ha nem a szüleidnek akkor a barátaidnak,ismerősöknek.Ha találsz olyan valakit,akiben megbízol és megoszthatod vele a problémáidat,hidd el sokkal jobban fogod érezni magad.A vágás ilyen korban valamilyen szinten normális,túlzásba nem szabad vinni és megkell keresni a valódi okait.Ne felejtsd el,hogy az élet sohasem egyszerű,de te mindig erősebb leszel.Ne add fel,éld az életed,tűzz ki új álmokat,és ha elég erős vagy hozzá beszélj a szüleiddel és hidd el minden rendben lesz! :)

2017. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En nagyon szivesen beszelgetnek veled ha szeretned:)
2017. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem fogsz tudni leallni vele. tapasztalat. akarhanyszor hatarozod el magadtol nem fogod vegleg abbahagyni
2017. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérj külső segítséget.

Nem szégyen.

A lélek ugyanúgy megbetegedhet mint a szíved vagy a tüdőd.

2017. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!