Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvasnátok az üzeneteibe?

Beleolvasnátok az üzeneteibe?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom és keresztapum kicsit ért hozzá és odaadtam neki,hogy hátha megtudja csinálni viszont amielőt oda adtam neki a dolgaimból nem tudtam kijelentkezni.És ugye bár a telefonom megkapja az üzeneteket amiket én gépen küldök közbe a barátaimnak. És félek,hogy beleolvass az üzeneteimbe ami csak rám és csak a barátaimra tartozik.Nagyon ideges vagyok mert nem szeretném ha más olvasgatná amihez semmi köze.Nem tudom meddig lesz nála és mennyit fog elolvasni.Ti ha ilyen helyzetbe kerülnétek akkor nem olvasnátok el másnak a levelezését? Nincs benne semmi olyan csak hát azért magánéletembe nem szeretem ha vájkálnak. Oké tudom én adtam oda akarom is,hogy megszerelje csak nem akarom,hogy az üzeneteimbe kotorásszon.Ha nem tudja megszerelni akkor a szervizbe kerül a telefon ott se szoktak gondolom beleolvasni más üzeneteibe. Hogyan nyugodhatnék le,hogy nem lesz semmi baj nem fogja elolvasni a nekem szánt üzeneteket?Tudom röhejes,hogy ettől ennyire félek de vannak azért olyan dolgok benne amiket nem szeretném,hogy lásson. És nem tudom kitörölni az alkalmazásomat addig amíg nála van.
2017. ápr. 14. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Gépen változtasd meg a jelszavad, pipáld ki h minden más eszközről jelenteztessen ki és kész. Már ha a Facebookról van szó.
2017. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Az jó ötlet, amit az első ír! Esetleg még annyit ajánlanék, hogy beszélj vele, mondd el neki a kételyeidet, szerintem megnyugtatna. Esetleg töröld ki az eddigi üzeneteket, vagy erre az időszakra csinálj egy kamufiókot, amin bejelölöd a barátaidat. Én is voltam így, és mindannyiuk megértette a helyzetet, így ott beszélgettünk ebben az időszakban. Be is vonhatod magad mindegyik beszélgetésbe, hogy az eredeti profilodon is meglegyenek.
2017. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!