Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Én nem akarom!

Mit tehetnék? Én nem akarom!

Figyelt kérdés
Anyám fehérre akarja festeni a szobám falát:S De én nem szeretem a fehér falat, totál lehangol. Most barack színű, de neki nem tetszik mert "piszkos" pedig nem. Mit mondhatnék? Már veszekedtünk is.
2010. máj. 12. 20:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

nagyon szép lett :)

Sajnos nem értem el semmit, majdnem sikerült rávennem hogy lila legyen, de végül mégis fehér lesz... Én már nem tudok mit tenni, kegyetlen évek jönnek, ráadásul a szekrények, íróasztal is minden hófehér...azt mondta, ha nem tetszik költözhetek apuhoz...ő viszont nem tudna eltartani (Y)

2010. máj. 13. 22:45
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a vigasz, hogy pl én meg kutyát, hörcsögöt nem engedek tartani a lányomnak. De ha jól tanulsz, akkor előbb-utóbb önálló leszel és lesz egy saját lakásod, ahol már azt csinálsz amit akarsz, erről ábrándozz, tervezgess és tegyél meg mindent hogy ez hamar bekövetkezzen. Ugyanez miatt költöztem el én is anno otthonról 18 évesen. Mert kutyát akartam, és addig akartam fent lenni este, amíg jól esett.
2010. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hihihi:)) Ez jó..,akkor nem csak a fal lett fehér hanem MINDEN!!Gondolom Te is falfehér lettél a látványtól...

Egy baj van a fehérrel,hogy hamar meglátszik rajta a por és minden kosz:/

2010. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

:O Minden tiszta fehér lett? Bútorok, fal, asztal, minden?! :S Én ezt nem bírnám ki... szerintem ragassz ki pósztereket, vagy fess valamiket a falra.

Ha minden tiszta fehér, az szerintem lelombozó, nekem nem lenne kedvem hazamenni se...


Semmiféleképpen nem sikerült meggyőzni anyudat? Pl. olyan érvekkel, hogy ilyen környezetben elmegy a kedved, és romlani fog a tanulási eredményed, amit ő sem és te sem szeretnél, vagy valami hasonlóval sem?


Azért remélem hamarosan változni fog a helyzet és megértelek...

2010. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, ha a festő is megerősíti az elképzelésem narancs lesz! :D
2010. máj. 14. 22:53
 26/29 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá festő. (Y) :D
2010. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na:) Az jó! Nekem is van kis narancs a szobámban s nagyon hangulatos:)
2010. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Végre...,ez már tényleg jobb szin,mint az a rideg fehér..brrr:s
2010. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Piszkold össze, hogy anyukád tanuljon belőle:D
2010. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!