Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Én nem akarom!

Mit tehetnék? Én nem akarom!

Figyelt kérdés
Anyám fehérre akarja festeni a szobám falát:S De én nem szeretem a fehér falat, totál lehangol. Most barack színű, de neki nem tetszik mert "piszkos" pedig nem. Mit mondhatnék? Már veszekedtünk is.
2010. máj. 12. 20:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig teleaggathatod képekkel.
2010. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül, nagyon jó ötleteitek vannak :)
2010. máj. 12. 20:30
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A te szobádba te döntesz. Pláne ha már 17 vagy. Tapétázd ki képekkel, vagy fessél rá te magad. Ez utóbbitól biztos sikítós lesz az anyád, de közöld vele ha fehér lesz a fal, csak sötétbe mész haza hogy ne lásd. :) Azt se felejts el mondani hogy rossz közérzettel nem szívesen jársz haza, Ha süket arra, hogy meghallgasson, te is légy az. Amúgy nyugodtan közöld vele, hogy felnőttél már ehhez. Nem lehet, hogy pénztárca kímélés is van ebbe? A színező pénzbe kerül. Esetleg kérdezd meg tőle melyik az a szín amit nem tart piszkosnak. Hátha fel tud sorolni olyat ami neked is tetszik.
2010. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid olyan "csakazértis" típusok, akkor csak egy dolgot tudok javasolni:

beszeld meg a festővel, hogy miután fehérre festette a szobádat,valamilyen halvány-barack színnel spriccelje le, mintha a régi szín jött volna át a fehér színen!

"Itt mar csak valamilyen színes festek segít!" diagnózist felállítva talán beleegyeznek a színes falakba!

2010. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
remélem megértő anyukád van. szerintem főzz neki egy kávét, és ültesd le beszélgetni mindenféle dolgokról, aztán rátérhetsz erre a témára. sok sikert!!! :)
2010. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne engedd hogy fehér legyen, hisztizz sokat az mindig beválik mert megunják és végül engednek neked.

Én is utálom a fehér falat, meg mondjuk minden világos színt, az én szobám sötétlila lett, pedig anyum nagyon nem akarta... de megmondtam hogy vagy olyan lesz vagy semmilyen.

2010. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
kissé pénztárcakímélő, de azért akarja mert a házban ez lenne az egyetlen színes szoba, és neki nem tetszik, mert ha fehér akkor fehér.
2010. máj. 12. 21:24
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a plafon fehér.íidegbajt kapnék én is ha mindenhol fehér lenne a fal. Valahol az Alkonyat jut eszembe:D:D A Cullen családi házban minden fal fehér. Már ha láttad a filmet/olvastad a könyvet:) (17évesen elképzelhető)

Egyébként a szinező amit mi vettünk 1000 ft és 16 liter festékhez elegendő.Ja s ez egy literes festék:) Tehát sok/nagy mennyiség.

Remélem sikerül lebeszéllni anyudat. Mondjuk az se lenne logikus hogy hogy mindenhol mondjuk barack szinű még a plafon is...

2010. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h legyen ojan amit te akarsz a plafon meg fehér ha bemegy a szobádba nézi majd a plafont!
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát furcsa. Nekem is van egy 17 éves lányom és egyik délután éppen pirosra festettük a szobáját. Meg volt 3 óra alatt és jól szórakoztunk. Nekem az a legfontosabb, hogy jól érezze magát a szobájában, mert tudom, hogy csak így tud menni a tanulás is. Ha elvárom tőle, hogy legyen rend, ahhoz az is kell, hogy a szoba olyan legyen, amilyet ő szeretne, amiben jól érzi magát. Pont tudok egy képet is mutatni róla, mert a vaterán pont az ágyát áruljuk, mivel már kétszemélyest szeretne:

[link]

2010. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!