Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Én nem akarom!

Mit tehetnék? Én nem akarom!

Figyelt kérdés
Anyám fehérre akarja festeni a szobám falát:S De én nem szeretem a fehér falat, totál lehangol. Most barack színű, de neki nem tetszik mert "piszkos" pedig nem. Mit mondhatnék? Már veszekedtünk is.
2010. máj. 12. 20:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Fehér??? Akkor az egyik fal legyen színes. Erőteljesebb szín, pl. piros a többi fehér még ok. Egy fiatal életében a csupa fehér fal frusztráló. A mamád ha le akar hangolni, vagy ha rosszat akar akkor jó úton halad. :(
2010. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom, hogy ki vagy akadva. Én is ki lennék, pláne mondjuk mi most festettünk, és fehér volt, alig vártam hogy megszabaduljunk tőle. Mindenképpen próbáld meggyőzni, igaz persze mindenkinek más az ízlése, mi most cappuchino barnára festettük, nagyon nagyn jó, bár mondták a festékboltban, hogy nagyon exluzív szín, igaz ott is kevertettem ki, de azért valamit próbálj neki érvelni, hátha attól jobb észre villan...
2010. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy ha szerinte így is "piszkos" a fal, akkor képzelje maga elé, milyen lenne a fehér fal. Feketére pedig remélem nem akarja majd festetni. :S

Érvelj amellett, hogy miért nem szeretnéd, pl. mondd, hogy ez a szín nem hangol le, ellentétben a fehérrel, sokkal jobban érzed így magad a szobádban, kevésbé látszik így a kosz, mint fehér falon, stb.

(A fehér fal tényleg lehangoló...)


Sok sikert! :)

2010. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A fehér jobban piszkolódik, és nekem a szentendrei házak házak fehér falai jutnak róla az eszembe XD
2010. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azért akarja a fehéret mert a házban minden fal fehér:S Mint egy kórházban:S
2010. máj. 12. 20:16
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tekercs szép tapétát.Elég,ha csak néhány csíkot ragasztotok fel,nagyon hangulatos és elegáns lesz.
2010. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat. Próbálok érvelni neki. De istenem 17 vagyok...és ő dönt.
2010. máj. 12. 20:21
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Minden fal fehér? :S Hát én meghalnék benne...mondjuk nálunk minden fal világos barackszínű..szerintem akkor már inkább valami világos színűre ha annyira fehérre akarja. Például anyáék szobája világos zöld vmi ilyesmi: [link] mondjuk lehet, hogy világosabb.

Nem ismerem anyukádat, de szerintem mond meg neki, hogy úgy érzed magad mint egy kórházban, hogy mindenhol fehér a fal.

Nálunk mondjuk mindig csendbe kell lenni és úgy érzem magam mint egy múzeumban -.-" ×D

2010. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj érvelni a barack szin mellett..,az egyébként tényleg barátságosabb,"melegebb" szin,mint a fehér,az olyan rideg és kórházias!Ha kiabálsz vele annál rosszabb lesz,próbálj nomrálissan és okossan érvelni,és eredményt fogsz elérni nála,sok sikert!;)
2010. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

"Nálunk mondjuk mindig csendbe kell lenni és úgy érzem magam mint egy múzeumban -.-" ×D"


:XD És ez a fal szine miatt van?:DD

2010. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!