Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány családi...

Egy 14 éves lány családi problémája?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a szüleim elváltak. Azóta kb. folyamatosan egyedül vagyok.:S Az édesapámnál lakom. Senki sem foglalkozik velem, az apukám barátnőzik folyton, itthon sosincs étel, nincs semmi segítségem:( Ha enni akarok, nekem kell megoldanom valahogy, ha akarok 1 ruhát felvenni nekem kell kimosnom kivasalnom, soha sincs olyan, hogy esetleg 1x nem nekem kell mindezt megcsinálni, a szekrényben találom a ruhám, és semmi szeretet nem kapok:( apukámmal és a testvéremmel sincs soha közös program, szóval kb. nincs is családom... Anyukámmal pedig nagyon keveset találkozom.:(


Nagyon kezd elegem lenni ebből már:( Mit tegyek?


2010. máj. 12. 18:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld ezt meg a szüleiddel, akár úgy, hogy az egész család összejön, anyukád, apukád, testvéred és te. Nem tudom, a szüleid milyen viszonyban maradtak a válás után, de ha viszonylag jóban, akkor ez megoldható talán. Öntsd ki nekik a szívedet, együtt vagy külön-külön!

Hogy ne romoljon el nagyon a kedved, járj össze sokat a barátaiddal, hetente többször is akár, ők biztos felvidítanak! Ha még ismerkedsz is, és esetleg találsz egy fiút, aki szeret, és járni kezdtek, az is jó lesz, hiszen lesz egy támaszod, aki melletted áll akkor is, ha a családod nem.

Remélem segítettem! Kitartás, csajszi! =)

egy szinté 14/L

2010. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Sajnálom Én szeretlek :) Probáld meg apudal vagy tesoidal ha nem megy akor az nem joh sajnálak nagyon. Ha van msn ned vagy iméled küld el vagy én el küldöm email:mcinorbert@gmail.com

msn:mci_norbert@windowslive.com Ha megoldod mert most találtam rá akor elnézést

2010. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nyugotan Irhatsz bármikor Sajnálak :'(
2010. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Iskola? Osztályfőnök, gyermekvédelmis tanár, önkormányzat gyámhivatala,védőnő, gyerekorvos? Veled itt cudarul elbánnak, ez ifjúság elleni bűntett. A szülő kötelessége a gondoskodás. Anyukád akarná, hogy nála lakj? Szerintem az anyagiak nem lehetnek akadályok, ha odaköltözöl, apád köteles gyerektartást fizetni, ha anyukádnak nincs munkája, lehet támogatást kérni. Jogod van a szeretetre és gondoskodásra. Valami ifjúsági segélyvonalat kéne felhívni, ők jobban értenek a jogi oldalához.
2010. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen az élet...

Egyébként meg add lejjebb a kívánságlistádat...apunál nem jó,mert nem szolgál ki,anyunál nem jó,mert barátja van...

14 évesen sokan kollégisták és saját maguk veszik az ennivalójukat,főznek(mert a menza kevés),mosnak,vasalnak,takarítanak...szerintem elég nagy vagy ahhoz,hogy ezeket a dolgokat képes legyél megtenni.

Hozzáteszem tedd össze a kezedet,hogy nincs egy kistestvéred,akire még vigyázhatnál is...

2010. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!