Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány családi...

Egy 14 éves lány családi problémája?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a szüleim elváltak. Azóta kb. folyamatosan egyedül vagyok.:S Az édesapámnál lakom. Senki sem foglalkozik velem, az apukám barátnőzik folyton, itthon sosincs étel, nincs semmi segítségem:( Ha enni akarok, nekem kell megoldanom valahogy, ha akarok 1 ruhát felvenni nekem kell kimosnom kivasalnom, soha sincs olyan, hogy esetleg 1x nem nekem kell mindezt megcsinálni, a szekrényben találom a ruhám, és semmi szeretet nem kapok:( apukámmal és a testvéremmel sincs soha közös program, szóval kb. nincs is családom... Anyukámmal pedig nagyon keveset találkozom.:(


Nagyon kezd elegem lenni ebből már:( Mit tegyek?


2010. máj. 12. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyához nem tudsz költözni?Vagy nagyszülőkhöz?Én szeretlek:-))
2010. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy anyukáddal akkor?
2010. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

édesanyádnál nem tudnál lakni?

most hátránynak tartod, d ekésöbbiekben előnyödre válhat ha megtanulsz magadra mosni,főzni...

legyél a barátaiddal, ismerkedj... és ne törödj a családoddal HA! ők sem törödnek veled

2010. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A válás után téged itéltek oda, vagy te mentél magadtól? Nemed? Ha lány vagy, sztem anyud mellett lett vna a helyed.

És mindenképpen beszéld meg apukáddal, hogy ez így neked nem élet!!! Rossz ez igy neked, tehát több szeretet, figyelmességet akarsz, mert előbb-utóbb beleveted magad olyan dolgokba, ami nem helyén való. És még csak 14 vagy!!! :( Istenem, milyen szülők léteznek??!! :O Kitartás!!!

2010. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én sajnállak:((nem vagyok hasonló helyzetben...szerintem beszélegess a testvéredről erről ő biztos megért hisz ő is biztos így érez...
2010. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb lenne ha anyukádnál laknál

egyébként meg barátkozz és töltsd az időt a barátaiddal

2010. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Anyukám nem tud eltartani, és nem szeretnék a barátjához költözni :/
2010. máj. 12. 18:41
 8/25 anonim válasza:
100%

Szegény kislány.:(

Beszéld meg Apáddal ezt a dolgot,hogy szeretnéd,ha többet foglalkozna veled,és ha törődne veled!Vagy mért nem kőltözöl anyukádhoz?Elhiszem nem könnyű,azt a környezetet otthagyni,amit már megszoktál.Vagy beszélj anyáddal,hogy apád alig foglalkozik veled,nem főz,nem csinál semmit,éshogy beszélgessen el apáddal,hogy hogyha így folytassa,elvisz téged,akkor biztos meglepődik majd apád,és talán egy kicsit észbe kap!Vagy mond meg apádnak,hogy neked ez így nem jó,hogy nem törődik veled,és ez neked nagyon fáj,és ha íhy folytassa akkor elfgosz kőlétözni!


22/L

2010. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy "tudom mit érzel"mert ez nem így van.Ha apukád mindig "barátnőzik" és szinte nem is van veletek,nem is foglalkozik,nevel titeket,akkor miért nem anyudnál laksz?Vagy azt nem ti döntöttétek el?Nagyon tudlak sajnálni,és remélem hogy javul a helyzeted?Szereted apukád?Mert ha igen(bár kétlem már) akkor próbálj helyt állni, és viseld el azt hogy nem törődik veletek,de ha szeretnél/szeretnétek ezeken változtatni,akkor beszéljétek meg rokonokkal/nagymamáddal(ha vannak)hogy nem-e lehetne náluk élni...Nagyon sajnállak téged..Akkor én szerencsés voltam mert nekem boldog volt a gyermekkorom..:)

Remélem azért segíthettem valamit.


ui:bocsi hogy hosszú lett

26/L

2010. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A legtisztább dolog,hogyha leülsz beszélni apukáddal.A testvéred hány éves?Lehet,hogy ő is kamaszodik és a barátaival akar lenni,nem pedig a családdal.


Mondd el apukádnak,hogy ez így nem helyes.Ahogy olvastam ezek szerint te mosol,takaszíratasz,vasalsz,kaját csinálsz,hogy tudj/tudjatok enni.Ezt általában a felnőttek csinálják.Neked az a dolgod,hogy iskolába járj,tanulj rendesen,legyél a barátaiddal és segíts otthon.A segítség nem azt jelenti,hogy Te csinálsz mindend.

Mondd el,hogy nagyn rosszul esik neked,hogy szinte nincs is csalálod,hogy egyedül vagy.

Ha ezek után sem változik a helyzet beszélj édesanyáddal.Hát ha tud segíteni.Beszélgetni az apukáddal,hogy törődjön veled,figyeljen rád.

Végső esetben (nem tudom,hogy működik ez) talán jobb lenne,ha édesanyáddal laknál.Ő talán törődne veled.

15/L

2010. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!