Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány családi...

Egy 14 éves lány családi problémája?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a szüleim elváltak. Azóta kb. folyamatosan egyedül vagyok.:S Az édesapámnál lakom. Senki sem foglalkozik velem, az apukám barátnőzik folyton, itthon sosincs étel, nincs semmi segítségem:( Ha enni akarok, nekem kell megoldanom valahogy, ha akarok 1 ruhát felvenni nekem kell kimosnom kivasalnom, soha sincs olyan, hogy esetleg 1x nem nekem kell mindezt megcsinálni, a szekrényben találom a ruhám, és semmi szeretet nem kapok:( apukámmal és a testvéremmel sincs soha közös program, szóval kb. nincs is családom... Anyukámmal pedig nagyon keveset találkozom.:(


Nagyon kezd elegem lenni ebből már:( Mit tegyek?


2010. máj. 12. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Te szegény! :( Nagyon sajnállak, és azt ami veled történik.

Apukád tuskó.

Viszont, az, hogy most így megtanulsz magadról gondoskodni, későbbiekben a hasznodra válhat! :)

Próbálj a barátaiddal lenni, délután átmenni hozzájuk, vagy elmehetnétek valahova csavarogni.

Ez ugyan nem változtat azon, hogy neked kell megcsinálnod a dolgokat, de enyhíti talán a napjaid.

Kitartás!

2010. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt... Megpróbálok a testvéremmel beszélni előbb erről, és aztán apukámmal.
2010. máj. 12. 18:47
 13/25 anonim válasza:
100%
háátt... én asszem tudom mit érzel.. velem is ezvan.. egyedül vagyok itthon kb mindig.. azzal a különbséggel hogy nekem anyukám meghalt....:( én próbálok minnél kevesebbet itthon lenni vagy elhívom barátnőimet... ismerkedek... szerintem teis bróbáld lefoglalni magadat és ne depizz otthon....
2010. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
ja és én 18L
2010. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélj erről a etstvéreddel és az apukáddal is.

Azt a hozzászólót (azthiszem a 18L), akinek meghalt az anyukája nagyon sajnálom, őszinte részvétem:(

2010. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Testvéred hány éves?És fiú vagy lány?
2010. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én totál ebben a helyzetben voltam és mégis anyuhoz költöztem és nem bántam meg.Ha gondolod irj nyugodtan mailt,tudom min mész keresztül:S
2010. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van!

De ha azt nem fogadod meg akkor van mégyegy megoldás ami kb. egy hónapig tart és kitartás kell hozzá!

na most!

Ne moss!

Ne vasalj!

Ne főzz!

Ne csinálj semmit!

Nem azt mondom hogy ne egyél de csak a legszükségesebb dolgokat csináld meg!

És akkor egyszer észrevesik hogy nem csak ők vannak!

2010. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Velem is ez pont volt 14 évesen. Elköltöztünk apámtol anyámhoz, anyám pedig az új pasijához, énmeg egyedül laktam albérletben... ha beszélsz valamelyik szülőddel erről, hogy ez zavar, jobb esetben megértik és cselekednekaz ügyben, de rosszabb esetben csak a szájuk jár majd, hogy "minden más lesz" (<--énezt kaptam ki..), vagypedig próbálj anyukáddal szervezni programot, vagy kérd meg, hogy költözhess oda hozzá.
2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 éves vagy, akkor úgyis lassan pályaválasztás, és menj egy messzi suliba koleszba, ha apukád tud neked ebben segíteni! Ott új barátokra tehetsz szert, és hátha jobbra fordul az életed.
2010. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!