Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok kedvelni a...

Köteles vagyok kedvelni a párom munkatársát?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy munkatársa, akit szinte már utálok. Mikor először találkoztam vele,tavaly májusban, akkor is bunkón beszélt velem (abból indult ki, ha szőke a hajam, akkor biztosan buta is vagyok). Tavaly nyáron meghívott pár embert bográcsozni, és a páromat is. (Telefonon történt a meghívás, és véletlenül hallottam, ahogy a férfi mondja, hogy a meghívás rám nem vonatkozik.) Minden hétvégén hívta sörözni a páromat (pénteken és szombaton este is, nehogy véletlenül velem lehessen).A párom főnökénél vacsoráztunk egyszer, és ott is beszólogatott, mert a pacalt nem szeretem, és helyette szendvicset ettem. Szinte ráérzett, hogy mikor szerelmeskedünk, mindig akkor telefonált, valami jelentéktelen dologgal szóval tartotta párom 8-10 percig. (Ezt kb 3x vagy 4x megcsinálta). Már ezek után sem volt szimpatikus az illető, de a párom megkért, próbáljam megkedvelni. Próbáltam nyitni felé, bejelöltem iwiwen. Írtam neki levelet, hogy ha valamelyik hétvégén ráérnek, csinálhatnánk közös programot négyesben (a barátnője és ő, a párom és én). Erre a férfi átköltötte a levelemet, és rámuszította a barátnőjét. A csaj persze rögtön felkeresett és elhordott mindennek, hogy "rámásztam a pasijára". Ezek után úgy döntöttem elég volt, nem leszünk barátok és kész. Iwiw üzenőfalra kiírtam valamit, a férfi magára vette, és azonnal telefonált a páromnak, hogy mi történt. 1 hétig veszekedtünk a félreértés miatt. Azután a férfi pont arra járt autóval ahol én a kutyámmal sétáltam, azonnal telefonált a páromnak, hogy én hol vagyok, és biztosan várok valami pasira.

Egy héttel később módosítottam az iwiwes adatlapom, a férfi már rögtön bogarat ültetett a párom fülébe, hogy én biztosan ismerkedni akarok valakivel. Elegem lett, kijelentettem, hogy utálom ezt a férfit (csak a páromnak mondtam), és nem is akarok vele találkozni. Már 3 napja emiatt veszekedünk. Elegem van, hogy egy 35 éves férfi "áll közénk". A férfi akármit kitalál, mindig összekapunk a párommal.

21/L


2010. máj. 12. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szeretek csinosan öltözni, és sokszor megesik hogy kutyasétáltatás közben megszólítanak emberek (nők és férfiak egyaránt, kortól függetlenül). De ez nem ad okot arra hogy mindent elhigyjen.
2010. máj. 12. 17:51
 12/21 A kérdező kommentje:
* kimaradt, hogy a kutya miatt sokszor leállnak beszélgetni. Főleg a kisgyerekes anyukák és apukák, vagy az idősek. Vagy akik szintén kutyát sétáltatnak.
2010. máj. 12. 17:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

nem irigyellek


volt hasonló velem,de párom első dolga volt leállitani,majd amikor tovább folytatta,elküldeni melegebb éghajlatra..pedig akkor még talán fél éve ha együttvoltunk...

2010. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is van egy ilyen barátja! Iszonyat paraszt, számtalan példát tudnék felsorolni, de párom azt mondja, ne foglalkozzak vele.

Az az érdekes, hogy nem volt soha barátnője, vagy futó kapcsolata vagy bármi (26 éves) és mindig azt hangoztatja, hogy Ő nőt csak az ágyában akar sehol máshol, pedig szűz (párom mesélte)

Jah és mindig azt mondja, sajnálja szegényt, mert egyedül van, ugyanis nincs más barátja, csak párom és így még szerencsétlemebb a helyzetünk.

2010. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből nekem egyből az egyik kommented jött le. Ugyanez a szitu egy ismerős párnál. Ott valóban féltékeny a munkatárs, illetve az ő esetükben a főnöke a srácnak. Ott nős a főnök, van 2 gyerek is, de vagy biszex, vagy homo, és csak a külvilág miatt van nej, született két gyerek. Nálunk ugye még nagyon nagy az előítélet, icipici a tolerancia. Annyira egyértelmű, hogy már a srác is tudja, de sokáig orrolt a párjára, amiért nem tudta szívébe zárni a főnökét. Annyiban kényesebb a szituáció náluk, hogy gyakorlatilag a főnök jobbkeze, baromi jól keres, nagyon nem szeretné elveszíteni az állását, de már retteg attól, mikor vall színt a főnöke.

Próbálj valahogy burkoltan, körülményesen érdeklődni, hogy a párod szerint nem kedveli-e a barátságnál jobban a munkatársa? És nyugodtan mondd meg a párodnak, hogy úgy viselkedik, mint egy féltékeny feleség. Ne hagyd magad.

2010. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még az egyik utolsó kommentedet olvastam is az volt a leírtakat olvasva az első gondolatom,hogy milyen beteg kapcsolat ez a párod és a között a hapsi között??? Eleve a férfiak nem lógnak állandóan a telefonon... mit hívogatja állandóan? Figyelj én teljesen ugyanezekkel a szavakkal elmondanám az érzéseimet a páromnak és lássuk mit reagál, mert hidd el, ez nem normális. Eleve ha már párja van, akkor talán veled törődjön és ne mással. Mi az hogy szinte versengened kell??? Nem is tudom leírni amit érzek, itt valami bibi van de nagyon. Ne hagyd magad.
2010. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk két ilyen "barát" is volt, akik kitalálták, hogy nem vagyok elég jó a páromnak, és megpróbáltak minket összeugrasztani, többször is. Az egyik odáig elment, hogy elindultak szervizbe a párommal, de útközben rájuk csörögtem, hogy felvennének-e mert nagyok a szatyraim. Hát képzeljétek az a pasas (40feletti, mégis mint egy ovis) nem szólt hozzám egész végig, a szervizben amíg várakoztunk, egymással szemben lévő fotelokba ültünk le, és maga elé tartotta az újságot, hogy ne kelljen rám néznie. Nevetséges. A másik meg mindenféléket pletykált a hátam mögött, igaz ez mindkettőre elmondható. Nem tudom, hogy a te párod mennyire szeret téged, de az enyém engem választott, két barátságot is lezárt, ami több mint húsz éves volt.

A te párod is felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy neki kire van szüksége. Aki így viselkedik az nem barát.

Köztetek nagy a korkülönbség? Mert köztünk igen, majdnem 20 év. És szerintem az a két hülye féltékeny volt, hogy nekik nem jön össze egy 20évvel fiatalabb nővel, ezért akartak minket összeugrasztani.

Mi azóta összeházasodtunk, gyerekünk is van.

Én csak azt tudom neked elmondani, hogy ha apárod nem hisz neked és a pasinak ad igazat, akkor nem szeret és tisztel eléggé... :(

2010. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom bántani a párodat, de ő a mamlasz, hogy nem állítja le a haverját. Én első és egyben utolsó alkalommal megkérdezném, hogy vagy a haver, vagy én. Értelemszerűen repülne, ha a haverját választaná. Amit ez a pali csinál (a párod munkatársa), az már régen túlmegy a "kicsit kilazítom a haveromat" barátkozós dolgon. Azzal nincs baj, ha néha együtt lógna, de azzal már igen, ha beledumál olyan dolgokba (a ti magánéletetekbe), amihez nagyon nincsen semmi köze.
2010. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy nem írtam.

Úgy néz ki, a párom választott. De nem engem.

Bár belenéztem a telefonjába, ez a munkatársa nem hívogatja már (a főnöke áthelyezte, vmi műhelybe). De azt hiszem én sem kellek neki. :( Ez van. :S

2010. máj. 17. 06:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Oh :( miért váltatok el mégis, ha megkérdezhetem?
2010. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!