Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok kedvelni a...

Köteles vagyok kedvelni a párom munkatársát?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy munkatársa, akit szinte már utálok. Mikor először találkoztam vele,tavaly májusban, akkor is bunkón beszélt velem (abból indult ki, ha szőke a hajam, akkor biztosan buta is vagyok). Tavaly nyáron meghívott pár embert bográcsozni, és a páromat is. (Telefonon történt a meghívás, és véletlenül hallottam, ahogy a férfi mondja, hogy a meghívás rám nem vonatkozik.) Minden hétvégén hívta sörözni a páromat (pénteken és szombaton este is, nehogy véletlenül velem lehessen).A párom főnökénél vacsoráztunk egyszer, és ott is beszólogatott, mert a pacalt nem szeretem, és helyette szendvicset ettem. Szinte ráérzett, hogy mikor szerelmeskedünk, mindig akkor telefonált, valami jelentéktelen dologgal szóval tartotta párom 8-10 percig. (Ezt kb 3x vagy 4x megcsinálta). Már ezek után sem volt szimpatikus az illető, de a párom megkért, próbáljam megkedvelni. Próbáltam nyitni felé, bejelöltem iwiwen. Írtam neki levelet, hogy ha valamelyik hétvégén ráérnek, csinálhatnánk közös programot négyesben (a barátnője és ő, a párom és én). Erre a férfi átköltötte a levelemet, és rámuszította a barátnőjét. A csaj persze rögtön felkeresett és elhordott mindennek, hogy "rámásztam a pasijára". Ezek után úgy döntöttem elég volt, nem leszünk barátok és kész. Iwiw üzenőfalra kiírtam valamit, a férfi magára vette, és azonnal telefonált a páromnak, hogy mi történt. 1 hétig veszekedtünk a félreértés miatt. Azután a férfi pont arra járt autóval ahol én a kutyámmal sétáltam, azonnal telefonált a páromnak, hogy én hol vagyok, és biztosan várok valami pasira.

Egy héttel később módosítottam az iwiwes adatlapom, a férfi már rögtön bogarat ültetett a párom fülébe, hogy én biztosan ismerkedni akarok valakivel. Elegem lett, kijelentettem, hogy utálom ezt a férfit (csak a páromnak mondtam), és nem is akarok vele találkozni. Már 3 napja emiatt veszekedünk. Elegem van, hogy egy 35 éves férfi "áll közénk". A férfi akármit kitalál, mindig összekapunk a párommal.

21/L


2010. máj. 12. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles.
2010. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem írtad a párod hogyan viszonyul az egészhez...
2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tisztel téged eléggé a párod? csak mert elég érdekes, hogy mindíg a kollégája mellé áll, téged nem akar megérteni, neki meg mindent elhisz... szerintem itt van az alapprobléma!
2010. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sörözni nem ment el, a bogácsozásra igen, csak mert én kértem. De amúgy szerinte nincs okom utálni.

Sőt, nekem kellene bocsánatot kérnem az iwiwes félreértés miatt. (Hát hogyne...)

2010. máj. 12. 17:40
 5/21 A kérdező kommentje:
A kollégáját lassan 10 éve ismeri, engem meg picit több mint egy éve.
2010. máj. 12. 17:40
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok: Szerintem el kellene beszélgetned a pároddal. Elmondtad neki ezeket a dolgokat? Nem értem, de sajnos vannak ilyen emberek, haverok, akik el próbálják magyarázni az embernek, hogy nem való hozzájuk a jelenlegi párjuk. Ha hisz neki a párod, én elgondolkodnék rajta, hogy mi keresni valóm van mellette. Egy munkahelyi havernak hisz a barátnője helyett?!
2010. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérne bocsánatot a ... Nem vagy köteles kedvelni,pláne nem ezek után! Te próbáltál "barátkozni",de ami nem megy,azt nem kell erőltetni. Remélem idővel belátja a párod is,hogy milyen a munkatársa. Addig is kitartás!

21/L

2010. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igazából csak néhány napja tudatosult bennem ez az egész, hogy tényleg neki hisz inkább.

Előtte azért azt éreztem, hogy én vagyok neki a fontosabb.

Hiszen nem úgy ugrált ahogy a férfi fütyült, de az iwiwes dolog óta (ami kb 5 hete történt) változott meg a hozzáállása a dolgokhoz.

2010. máj. 12. 17:45
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
17.39-es vagyok Így kicsit más szemszögbe helyeződik a dolog, hisz akkor ők régi haverok, sajnos gyakori, hogy a haver úgy érzi, ő jobban tudja mire van szüksége a másiknak. Nehéz helyzetben vagy , alapban nem lehettél szimpatikus a munkatársnak, de elég szemét dolog tőle, hogy még provokál is! Egyáltalán nem kell jóban lennetek, próbálj közömbös lenni, elkerűlni a felesleges konfrontációt - a barátodat pedig te ismered, te tudod milyen a kapcsolatotok , ki bírja ezt a támadást.
2010. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Biztosan hülyeség, de a férfi úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne a páromba, és féltékeny rám.

Mikor nyaralni voltunk, és ki voltak kapcsolva a telefonjaink 3 napig, legalább 50x telefonált.

2010. máj. 12. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!