Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartanád a nagyobb...

Melyiket tartanád a nagyobb riválisnak? A jóbaráttá avanzsált excsajt/pasit vagy a kihívó munkatársat/nőt? Persze mindkettő tipor a pasidért/nődért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az excsaj/expasi. Azért, mert vele már volt kapcsolata a társnak. Ismerik egymás, ugyanúgy csókolgatták egymást ahogy most ti. Ráadásul valószínűleg a szex is megtörtént - és ez ilyenkor mégegyszer előfordulhat, ha megkívánja a társ, akit behálóz a csaj/pasi. A másik sem jobb, de ott kevesebb az esélye, hogy legyen köztük valami.
2010. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exet, mivel hozzá már fűzte valamilyen valós érzelmi szál, ami esetleg újra fellángolhat. Közös szép emlékek tudod...De egy munkatárs nem feltétlen kelti fel az érdeklődését.
2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exet! Az első válaszoló megírta, hogy miért. :S
2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen fokon szerintem mindkettő lehet nagy rivális, az előző hozzászólást annyival egészíteném ki, hogy lehet, hogy a kolleginának nagyobb az (újdonság) varázsa, őt még nem kapta meg, ezért lehet nehezebben állna ellent a delikvens. Míg a régi barátnővel valamiért vége lett, lehet nem működött a szex, vagy nem illettek össze, a lényeg, hogy őt már megkapta, egy egyszerű éjszakáért a "futott cipőt" nem kockáztatja meg.

Szóval én a kolleginára szavazok. Különben is egész nap együtt vannak.

De remélem csak elméleti síkon mozgunk, kedves kérdező :) Én egyiknek sem örülnék :)

2010. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szerencsére csak elméleti :)


Én is az érzelmi szálra gondoltam az ex kapcsán.

De a munkatársnak megvan az a pálya által kínált előnye, hogy nem lehet ellenőrizni miként is dobja be magát mert a munkahelyre én ugye nem mászkálok be.

2010. aug. 2. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
én exel nem jönnék össze sosem,ami vége annak vége,és az eddigi pasijaim is igy voltak ezzel.
2010. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ex mert azzal már volt kapcsolata és a régi "szép" emlékek felszinre törhetnek...

(engem is megcsalt annó a párom az exével gyanitottam de konkrétan csak 7 évvel később derült ki. Akkor meg már nem volt értelme hisztizni)

De a munkatársak sem veszélytelenek össze vannak zárva egész nap ki tudja mi történik...

2010. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem rivális egy jó kapcsolatban. Ha a pasi elcsábul az a pasi és az én hibám nem a harmadiké. Én pedig olyan kapcsolatban nem időzök sokáig ahol valami nincs rendebn és nem tudjuk megoldani.

Amúgy meg nem tudom megszabni neki hogy milyen helyen dolgozzon, az viszont lehet zavaró ha túl sokat van az exbarátnővel. De én nem akarok ilyen tipikus féltékeny hárpia lenni.

2010. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elméleti síkon gondolkodva én inkább a ihívóan viselkedő munkatársnőre szavazok.
2010. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én ex. kérlek ne pontozzatok le.. de msot nem fogom a szépitő tényezőket mesélni. volt/ van mai napig csak már nem velem egy fiú. hihetetlen nagy szerelem volt, és megcsaltam igaz csak egy csókkal.. az exxel de megtettem. h miért nem tudom vagy is de.. de ez hosszu lenne meg is értenétek.. de nem szeretném leirni. szoval mással tuti ne tettem volan meg.. akármilyne jópasi is.. de az ex.. mégis csak ex:S
2010. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!