Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartanád a nagyobb...

Melyiket tartanád a nagyobb riválisnak? A jóbaráttá avanzsált excsajt/pasit vagy a kihívó munkatársat/nőt? Persze mindkettő tipor a pasidért/nődért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját példa : az exem új csaja mindenképp meg akart "fúrni". ( 7 év házasság után emberi módon váltunk el, üzleti ügyek miatt is tartott a kapcsolatunk - más formában. ) Nagyon utált a csajszi, hisztirohamot kapott, ha csak említett a volt férjem. Pedig velem sose csalta meg. Talán csak velem nem... De volt 4 kolléganő és 4 "más vonal", akikről biztosan tudok. ( Merthogy én "falaztam" neki, tudtomon kívül is rám hivatkozott, hogy "ügyintézett"... ) Szóval szerintem nem a haver-ex, hanem az "új husi" a kihívás. De ez csak az én tapasztalatom.
2010. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!