Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyereket össze lehet...

Egy gyereket össze lehet hasonlítani (egy szinten lehet emlegetni) egy kutyával?

Figyelt kérdés
Nekem mindkettő van, szerintem a gyerek azért mégiscsak gyerek, holott imádom a kutyákat. De amilyen válaszokat egyik másik kérdésnél itt gyerek-kutya témában olvasni...
2010. máj. 12. 15:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Hogy mi van???
2010. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

Akinek gyereke van, annak a gyereke a fontosabb, akinek nincs gyereke de kutyája igen, annak meg az.

Miért vagy ezen meglepődve? Nekem sincs gyerekem, kutyám viszont van 1,5 éve. Nagyon szeretem, mindent megtennék érte. Ha majd lesz gyerekem, biztosan ő lesz a fontosabb nem a kutya.

2010. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Mi van? Mióta lehet egy lapra tenni egy gyereket és egy kutyát? Az csak egy állat. Aki ezt teszi, hogy már egy lapra tesz egy kutyát a gyerekkel, tuti, hogy nem normális, legalábbis el kellene gondolkodnia, hogy mi is az, ha valakinek gyermeke van.
2010. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%

Nekem van kutyám, és nagyon szeretem, de azért nem fanatikusan. Nincs gyerekem, de így is azt mondom, hogy nem lehet őket egy szinten emlegetni.

Viszont van olyan ismerősöm, aki amikor egyszer meghallotta a híradóban, hogy egy kutya megharapott egy 2 éves kisgyereket, az volt az első gondolata, hogy csakis a gyerek lehet a ludas a dologban, szegény kutyát biztos felidegesítette...gondolom a hasonló tapasztalataid miatt tetted fel a kérdést.

2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem mert a gyerek ember a kutya meg csak kutya. Vannak gyerekeim és van kutyánk. Soha nem hasonlítanám őket össze. Bár elképzelni el tudom.

- Kicsi fiacskám olyan édesen szőrös a buksid mint Buksinak...

:D

2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
15:11 a példa nagyon aranyos:)
2010. máj. 12. 15:13
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kutyám olyan mintha a gyerekem volna, mikor baja volt, sírva rohantam vele az állatkorházba, ébresztettem az állatorvost, nem érdekelt, hogy hajnali 3 óra van, ha sokba is került, inkább magamtól vontam el dolgokat. Imádom.
2010. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Annyit fűznék hozzá a 15:11es hozzászólásához, hogy a felnőtt hibája, ha a kutya gyerekre támad.

1. Miért nem tanítja meg a gyereknek, hogy a kutya NEM JÁTÉK.

2. Miért engedi a gyerek közelébe a kutyát?


(Néhány kisgyerek a kutya bajszát tépkedi, elveszi az ételét, rámászik a hátára, rálép a farkára és a lábára. Oké, hogy játszik de a kutyának azért fáj!)

2010. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Bármit, bárkit ,bárhol,bármikor össze lehet hasonlítani
2010. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan lehet minuszolni...


Én a kutyusomat jobban szeretem mint bármejik gyereket is tudnám. Valahogy a gyerekeke nekem idegesítőek. A kutyák meg aranyosak. Persze ha választanom kéne, hogy egy gyereket vagy egy kutyát szeretnék inkább megmenteni akkor a gyerkőcre szavaznék. De ha választanom kéne, hogy egy gyerek kihozok-e az árva házból vagy inkább egy kutyát hozok el a menhelyről, akkor tuti, hogy az utobbit választanám.

2010. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!