Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék másként?

Mit tehetnék másként?

Figyelt kérdés
anya a fizetessemet elveszi a rezsire de soha nem elég már nem is főz napok óta nagyon elvagyok keseredve sajnps nincsenek rokonaim akitöl segitséget kérhetnék, mit csináljak álljak ki az utra vagy öljem meg magam? 18/L
2017. márc. 30. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődd meg,hogy mennyi a rezsi!Osszátok el .A többit ,ne add neki,mond,hogy kell ételre,mert éhes vagy.Bármennyire is tiszteled anyukádat,mindennek van határa.Ezt úgy írom,hogy én is anya vagyok.Eszedbe ne jusson megölni magad.
2017. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm
2017. márc. 30. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszélj vele. Felnőtt nő vagy, ráadásul keresel is, amiből az egész a rezsibe megy. Az ő fizetése hol van? Na, persze én nem látok bele az életetekbe, nem tudom, mennyi is az a rezsi. De tényleg érdemes lenne valahogy elosztani, hogy kajára is maradjon, és az a pénz, amiért te megdolgozol, ne essen el tőled teljes egészében. Azért ez így nem teljesen fair.

Említetted, hogy nincsenek rokonok. Apukáddal mi a helyzet?

2017. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a fizetésed?
2017. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom, ennyi miatt öngyilkosságra gondolni... Milyen az anyagi helyzetetek? Anyukád miért nem főz? Mert nem akar, vagy csak úgy álltok hó végén hogy nincs miből? És nem, nem normális hogy minden pénzed elveszi: jól mondja az egyik előző, beszéljétek meg mennyi a rezsi, és osszátok el a költségeke. a többi pénz maradjon csak a zsebedben.
2017. márc. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a számlákat, azon látod mennyi a víz, gáz, villany, szemét. Gondolom telefont kell kell töltened, cipőt venni, gyógyszert, ha beteg vagy. Ezekre miből költesz?

Nincs anyukádnak valami szenvedélye: játékgép, ital, dohányzás, amire aránytalanul sok pénz megy el? Menjetek együtt vásárolni, akkor látod, mennyit költ vagy gyűjtsétek össze a blokkokat, onnan is látszik, mire megy a pénz. Amíg nem kerestél, kijöttetek a jövedelméből?


Eszedbe ne jusson ártani magadnak. Inkább fordulj segítségért a védőnőhöz. Igaz nagykorú vagy, de talán van ötlete, mit tehetnél. Vagy szomszéd, barát, akiben megbízol.

2017. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akinél laktam ö is folyton elvette, és olyan szarul osztotta be a pénzt, hogy ho vége elott két héttel már csak vajas kenyeret ettünk (addig meg kajahegyek meg drága, feleslegesen megbevett és kidobált szarok).


Szerencsére lett egy párkapcsolatom és elköltöztem 1000kmre. Most is azt hallgatoü hogy jajneki milyen szar mert éhrzik és küldjek már neki 5-600 frankot (150ezer) havonta.

Anyád!


Kétdezö: a számlákat nézd meg és add oda a felét meg a rád esö kajarészt (vagy menk külön hütöre ugy nem húzhat le)

2017. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Namármost ha a rezsi mondjuk 50 akkor a fele 25 ezer. Nem szép de akár felszámolhatja az albérleti díjat is mivel az ő lakása, az lehet mondjuk 35 ezer, ha a fizetésed mondjuk 60 ezer akkor "jogosan" veheti el. Ebben az esetben többet fizető állást célszerű keresni, ha több a fizetésed mondjuk 90 vagy több akkor ne adj neki 60-nál többet ha problémázik és stabil állásod van akkor nézz körül mennyiért tudnál szobát bérelni valahol.
2017. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg intelligens módon megbeszélni vele. Továbbá azt is kérdezd, hogy cigire, alkoholra nem megy el pénz? Mert ez a 2 dolog szó szerint eszi a pénzt. És az öngyilkosságot remélem nem gondoltad komolyan... semmit sem old meg az, hogy kioltod magadból az életet...
2017. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!