Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék másként? 3...

Mit tehetnék másként? 3 hónaposak vagyunk,és minden egyes séta indulásakor iszonyat az üvöltés,az öltözésnél kezdődik

Figyelt kérdés

főleg a sapkánál,és amikor rakom a babakocsiba,jól megfeszül,üvölt, de ha elindulunk és mozog a popo alatt,lenyugszik és elalszik.

Sajnos sejtem hogy én rontottam el,az elején amikor kisebb volt,és készülődtünk mindig ideges voltam,mit is adjak rá hogy jó legyen,jaj ugye nem fog végig sírni,mit tegyek ha az úton sír,és egy csomó ilyen kérdés miatt,ő meg ezt jól megjegyezte,és ma már hiába vagyok nyugodt,ő ideges ha menni kell.Sztem ezért .Hogy tehetném jóvá?


2008. okt. 21. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lányom is ilyen. Nem szeretnek öltözni, főleg nem rossz időben, mikor sok cucc kell...

Szerintem talán kinövik majd, ez ezzel jár... Én is hiába csinálok akármit, sírás van, de utána imád nézelődni, és jókat alszik:-)

Ilyenkor meg már elkezdhetsz vinni neki valami játékot, rágókát, ha nyügős add neki.

2008. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk még csak két hetes a babó, de az elmúlt 3 napban már levegőztünk, sétáltunk. Minden öltözést végig ordított, a sapka extra gáz, pedig én nem idegeskedem. Amint elindultunk rögtön megnyugodott.

Anyukám ma mondta is, hogy készüljek fel rá, hogy ez így is lesz egy darabig.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy nem te rontottad el, ne hibáztasd magad. Szimplán csak utál öltözni.

2008. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,aranyosak vagytok,jó babázást!
2008. okt. 21. 16:28
 4/4 juditzita ***** válasza:

Ne izgulj, nálunk 3 hétig volt ordítás, öltözéskor, pelenkázáskor, és ürdetéskor.

És egyik napról a másikra megszünt!!

Először csendben pelusozunk, és rá 2 napra a fürdés is csendes lett!!

Kitartás

2008. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!