Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit kellene...

Ebben az esetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Házas férfi vagyok, egy gyerekünk van.

Az a baj, hogy Apám is elmegyógyintézetben van és mióta megszületett a gyerekünk én se vagyok tiszta(tudathasadás).

Totál feszült vagyok, érzem, hogy össze vissza ver a szívem, de a pulzusom is min 100.

Emellett nem tudom aludni, dadogok, nem tudok dolgokat megfogni, össze vissza beszélek.

Rászoktam a dohányra meg az alkoholra is.

Úgy érzem nem nekem való ez az egész, soha nem is akartam apa lenni, azt hittem majd megváltozik a véleményem.

Régen full egészséges voltam, most olyan vagyok, mint egy intézetből szabadult, szerintem hamarosan ha így folytatom a munkahelyemről is ki fognak rúgni.

Mit tegyek?

A barátok is mondják, hogy nem lehet rám ismerni, hol depressziósan fekszek az ágyban hol járok fel, le mert pánikrohamom van, izzadok, mint a dög.

Esküszöm még az arcom meg a nézésem se olyan.

Lefogytam vagy 5 kilót, de többet, mert sportoltam és úgy nézek ki, mint egy puhány.

Pár hónap alatt teljesen tönkre mentem, már arra is gondoltam többször, hogy öngyilkos leszek.

Csak azért nem teszem meg, mert mi lesz a családdal.

Abba is belemennék, hogy fizetek havonta 100 ezret, csak vége legyen ennek az egésznek.

Bár már úgy is alkoholista leszek, mert a gyerekre nemet mondtam.

Nem bírja ezt az én idegzetem, egyébként is volt már ebből kifolyólag egy autoimmun betegségem.

Abba meg bele se megyek, hogy Apám h bolond volt terrorizála az egész családot, ütött vágott minket, mikor kisebb voltam fajtalankodott is vele.

Utána jött ez az autoimmun nyavalya is.

Aztán mondjuk enyhült, de elegem van, én nem akarok így élni.


2017. márc. 27. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Mi a gond a gyerek születésével? És mitől vagy folyton feszült?
2017. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nem akart gyereket, utolso. Szerinted akkor mi a baj a gyerek szuletesevel és ugyan mitől feszült?
2017. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!