Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire "természetes", hogy a pasim egy egyetemi vetélkedő keretében levetközött pucérra (más is, fiúk)?

Figyelt kérdés
Vmi ilyesmi feladat volt, a pályától a koliig kellett elfutni, és milyen meglepő h én ezen ennyire megbotránkozom!
2010. máj. 11. 17:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi h írtatok:)


De a farkát nem láthatta senki xD(ki volt takarva, annyira már nem szörnyű)

2010. máj. 11. 17:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatáboros válaszoló vagyok: bocs, teljesen kiment a fejemből az időbeli tájékozódás:D Akkor valami évvégi búcsú buli volt:D ? Szerintem tényleg hagyd rá, inkább próbáld meg elképzelni, milyen vicces lehetett. Az ilyen búcsúbulik és beavatásos bulik mindig ilyenek, és csak megsértenéd, elrontanád a barátod kedvét, ha ezért "hisztiznél" , inkább nevess vele, mikor ezt meséli.:D Nem sokára te is belecsöppenhetsz egy ilyenbe. Ne hagyd ki:D
2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj..lesznek még itt cifrább dolgok is hidd el:D


24/F szintén egyetemista:D

2010. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ne magadból indulj ki:D

Am. csak túlreagáltam, azt hittem h minden látszódott meg hmki látta

2010. máj. 11. 17:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!!


Hát azért én nem örülnék, ha az én barátom farkára rajzolgatna két másik csaj, mint ahogy az egyik hszóló írta. De szerencsére mi már kinőttünk ebből, ugyanis ő 28, én meg 23. Én jártam fősulira, voltam gólyatáborban is, de ott nem voltak ilyen durva dolgok. Mondjuk "ez csak" főiskola volt.

23/Nő

2010. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát ja, az azért már kicsit durva:D
2010. máj. 12. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!