Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire "természetes", hogy a pasim egy egyetemi vetélkedő keretében levetközött pucérra (más is, fiúk)?

Figyelt kérdés
Vmi ilyesmi feladat volt, a pályától a koliig kellett elfutni, és milyen meglepő h én ezen ennyire megbotránkozom!
2010. máj. 11. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vicces:):D gondolom jó sokat ittak előtte

19L

2010. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is megbotránkoznék. 26/L
2010. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez teljesen normális. Te nem jársz egyetemre?
2010. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
viccesnek biztos az, de engem vhogy fusztrál h más is láthatta ÚGY a barátomat.......
2010. máj. 11. 17:26
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és én is jártam egyetemre. 2. voltam
2010. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Képzeld nem, még gimis vagyok, de nem arról van szó h nem tudom h ez hülyeség meg poénból volt, csak sztem azért ez egy kicsit kiakasztó számomra h ő is köztük volt..
2010. máj. 11. 17:27
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Ezen kár megbotránkozni. Ha ő nem érzi cikinek, neked kár ezen kiakadni elvégre az ő testéről van szó.

Az hpgy meg más látta ÚGY.. nah kérem, valószinűleg előtted is látta már más, és (ha nem haragszol meg a korodból kiindulva) még utánad is fogja néhány.

2010. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi vagy te jós?:D Nem hiszem h látta más előttem, ja és 3 éve vagyunk együtt
2010. máj. 11. 17:30
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gólyatábor? Mert az nem másról szól, csak vetkőzésről és vedelésről. Nekünk is volt, állat jó volt a hangulat:D Én az ivást vállaltam. Kiszívtam egy tubus majonézt, megittam....őő nagyon sok piját, még 5 tojást is bevállaltam a fejemre. Tartottak egy vetélkedőt a tornaterembe, ott az volt a feladat, hogy igyál a sörből, szaladj el a pálya közepéig, és ott köpd bele egy vödörbe. Következő feladat, egy ember menjen oda a vödörhöz, és igyon a sörből. plussz ponttért hányd ki. Szerintem ez volt a leggusztustalanabb.

Ha gólya tábor volt, ne botránkozz meg, teljesen normális:D Nem lehet kihagyni. Nálunk is volt vetkőzés. Egy fiú far.ára rajzolt két lány, egy fiú ruhát cserélt egy lánnyal, és a fiú bevállalta a lány tangáját is. És meg kellett mutatni.

2010. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem az, mivel május van :D :)

csak ilyen kolinap..

2010. máj. 11. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!