Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölnéd az ismerőseid közül...

Törölnéd az ismerőseid közül a volt párodat?

Figyelt kérdés
Telefon, internet, egyéb...
2010. máj. 11. 16:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy törölném, ha túl akarnék lépni. Meg engem mindig zavart a háremhelyzet, szóval, ha új kapcsolatom lenne, akkor a régit mindenhonnan kiiktatnám, és ezt valszeg elvárnám a másik féltől is.

Nekem olyan bizarr dolog jó kapcsolatban lenni az exekkel, valamilyen szinten állatias dolognak tartom, a promiszkuitást juttatja eszembe.

2010. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szívem mélyén halvány remény van, hogy talán egyszer még összefutnak az útjaink, de az agyam azt mondja, hülye vagyok, és ha törlöm, hátha jobban kényszerítem magam a felejtésre, elszakadásra.
2010. máj. 16. 13:10
 33/41 anonim ***** válasza:
Akkor töröld akkor, ha már úgy érzed, hogy képes vagy őt kitörölni.
2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azóta 4. vagy 5. telefonom van...már bele sem került a száma a következőbe...az iwiw-en meg nem mert bejelölni, gondolom rettegett a jelenlegi nőjétől de azért volt pofája küldeni a szerelmes leveleket a szakítás után 3 évvel is.

Szóval nincs sehol sem. Akkor kapok frászt mikor valaki mondja látta ólálkodni a házunk környékén...megcsalt...és nem adtam rá okot. Ezért aztán jobb ha a környékemet is elkerüli.

2010. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Bocs de én az iwiw-es ismerőseim felével még egyszer nem beszélgettem egy jót... Mégis miért lenne attól jóban az ex pasival hogy ott van az ismerősök között? Ezt nem fogom fel. Úgy látszik más az életét a neten éli, én még akkor sem látom az exet ha felmegyek az iwiw-re mert nem azt nézem.
2010. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam törölni, csak akkor, ha nagyon csúnyán szakítottunk, összevesztünk. De ha évekkel később kibékültünk (úgy értem, emberileg), akkor visszavettem őket. Jelenlegi Kedvesemmel nem szólunk bele egymásnak az ilyen jellegű dolgaiba.

29/N

2010. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan váltunk szét.
2010. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Akivel normális baráti a viszony,azt nem töröltem.Aki bunkó volt velem,azt igen,de olyan is volt,aki engem törölt,mert a csaja hisztizett emiatt.Mondjuk erről is megvan a véleményem...
2010. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy az életüket sokan a neten élik, bár ilyen is van. A kérdező gondolom nem szeretné a saját életterébe beengedni ezentúl az exet. Én is szakítottam már párszor, csúnya is volt az elválás. Nem éltem életem a neten, de a fájdalom miatt, hogy megkönnyítsem a felejtést és feldolgozást, töröltem mindenhonnét őket. Nem is szerettem volna, ha bármit is tudnak rólam, nem szerettem volna többé megmutatni magamból nekik semmit.
2010. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
nem,mert attól még iamerem!!XD
2010. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!