Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölnéd az ismerőseid közül...

Törölnéd az ismerőseid közül a volt párodat?

Figyelt kérdés
Telefon, internet, egyéb...
2010. máj. 11. 16:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
94%
hát ha jóba vagyunk (pl jó barátok) akkor maradnak az elérhetőségei. Ha semleges a kapcsolat, akkor meg mindegy...
2010. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A telefonszámát kitöröltem mert egy részeg pillanatomban felhívtam és csak a Jó ég tudja, hogy mit mondtam neki... Internetről nem mert, végül is nem vesztünk össze a szakításkor.
2010. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Az exem megcsalt, lecserélt és hazudott is nekem....

Pár évig jópofiztam, aztán egyre nagyobb "arcot" növesztett, és úgy gondolta, hogy mindent megengedek neki... rosszindulatú pletykákat terjesztett róla, így a fősulis éveimet tönkre tette, mindenki mást hitt rólam, mint amilyen valójában vagyok, ráadásul a csaja (akire lecserélt) elkezdte terjeszteni azt, hogy el akarom csábítani a pasiját (az exet)


Évzárónál ez kiderült és még sok minden más ami tőlük eredhetett, és kérdőre vontam, hogy ez meg mi volt? Erre: "Te döntöttél úgy, hogy nem mondod el senkinek, hogy összejöttünk immel-ámmal" (én meg:????? mi van???? Hisz őt próbáltam védeni, hogy nem fecsegtem ki, hogy néha-néha felkeresett miután dobott, és mondta nekem hogy megbánta, és hogy dobja a másikat...nem dobta..én meg vártam rá (tudom szánalmas)de évekig(!). Aztán előjön egy ilyen dumával, gondolhatjátok, úgy kib@sztam a mostani életemből ahogy csak lehetett!!! E-mail-ire nem válaszolok, telefonon ha keres kinyomom... ő is ezt tette velem, mikor fülig szerelmes voltam bele (igen én kis naiv, miután dobott akkor is). Betelt a pohár, ennyi volt. Szórakozzon a mostani párjával -ha az engedi illetve tűri.


Tudom gáz, de én megmondtam neki, hogy ha lát akkor ne is köszönjön, mert én tuti nem fogok még ránézni sem, nemhogy köszönni.... ennyit ér a srác a szememben.


Egyébként ha találkoznánk, és erőszakoskodna hogy ő márpedig beszélni akar velem (pl: megfogja a karomat, vagy elkezd maga felé húzni) két olyan nyakas

adnék neki, hogy "ingyenes utat nyerne azonnal fapados járaton szárnyak nélkül a fekete tengerig" :)))))


Ez a véleményem róla! Kihasznált, egy szemét sz@ralak...

2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem, de nem is hagynám el..


Elvonatkoztatva nem hacsak nem haraggal válnánk el, és nekem lenne okom rá..

2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%
Viszont ha lenne más és megkérne erre akkor közölném vele hogy hát ez van és akkor igen..
2010. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

dehogy is,mindegyikkel szépen váltam el..most is tartsuk a kapcsolatot,a párommal is jóba van..nem értem,hogy lehet egy hozzád valamikor közelálló embert örökre kitörölni..engem azért érdekelne mi van vele,és mindíg meg is beszéljük..4 év az 4 év..2 éve szakítottunk,mostani párommal másfél éve vagyok együtt..

24/L

2010. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
57%
törölném mindenből. Én férjnél vagyok ,de ha válnánk a válás utáni napon már látni sem akarnám soha többet. egyszerüen nem lennék már rá kiváncsi. Minek?
2010. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sehonnan nem töröltem. Az igaz, hogy két hete felhívott és nem ismertem meg a hangját... Elég ciki volt, mert 24 évet éltünk együtt. Jó kapcsolatban maradtunk.
2010. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
55%

én a volt szeretőmet töröltem iwiwen, miután kirugott. Amilyen szemét módon tette ezt,nem birtam volna nézni a fejét minden alkalommal...:S

23/L

2010. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. és valószínűleg szakítás után is tartanám vele a kapcsolatot, a baráti viszony megmaradna.
2010. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!