Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölnéd az ismerőseid közül...

Törölnéd az ismerőseid közül a volt párodat?

Figyelt kérdés
Telefon, internet, egyéb...
2010. máj. 11. 16:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Gyerekes. Nem a neten élem az életem. Mit zavar ha ott a telefonszáma vagy az iwiw-en? Én nem azt bámulom egész nap, sőt soha nem látom ha nincs vele dolgom.
2010. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 sulfur ***** válasza:
71%
Első dolgom volt, hogy mindenhonnan töröljem a nevét, számát, meg mindent. Amilyen módon megváltunk egymástól, nem nagyon volt más lehetőségem.
2010. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%
Attól függbne, hogy törlöm-e, vagy sem, hogy a szakítás után milyen az ismeretségünk. Ha mondjuk a hátam mögött szidna, nem csak hogy törölném, de úgy meg is verném, hogy beledagadna a mentőbe.
2010. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Csúnyán ért véget. Megbántott és harag van bennem.
2010. máj. 11. 19:02
 15/41 anonim ***** válasza:
88%
Azt megértem ha zaklat de amúgy? Ha letörlöd akkor is mérges leszel, akkor is el tud/od érni.
2010. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Engem törölt mindenhonnan. Iszonyúan fáj,mert szeretem, elvileg ő is nem tudom ezt hova tenni:( Megszakad a szívem. Én nem töröltem senkit ennél felnőttebbnek éreztem magam...
2010. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor törölném ha zaklatna és nem fogná fel h vége.

Engem az exem a mostani párja miatt törölt mindenhonnan már nem először. Sztem ez nagyon gyerekes dolog, hiszen egyrészt attól hogy töröl innen-onnan még ismerjük egymást, másrészt meg ha a párja nem bízik meg benne és szúrja a szemét ha néha esetleg barátilag beszélgetünk...na arról nem én tehetek...

Kedves kérdező neked annyi lenne a tanács h ha haragszol rá akkor egy kicsit hanyagold, töröld msnről de máshonnan még ne hiszen az idő múlásával talán elszáll a harag is, ki tudja. Lehet hogy jóban lesztek még, sose lehet tudni.

2010. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Attól még az ismerősöm.
2010. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem gyerekes dolog, és a harag rossz tanácsadó. Ha elmúlik a fájdalom egy olyan emlék lesz a kapcsolatotok ami formálta a személyiséged akkor már egy kellemes barátság is kialakulhat.

Amúgy minden szakítás fájdalmas és durva.

2010. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hozzá tartozik a múltamhoz, általa is lettem az, aki ma vagyok. A múlt elől nem lehet menekülni, nem lehet elfelejteni, együtt kell vele élni. Ettől függetlenül tisztában vagyok azzal, hogy az a korszak lezárult.
2010. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!