Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok spórolni? Mi...

Hogyan szoktatok spórolni? Mi az amire nem költötök, de a legtöbb család igen?

Figyelt kérdés
Hogyan és min sporoltok?Mióta?
2017. márc. 14. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%

Kész röhej, ami itt megy a pontozásokkal.

Valaki ír valamit, totál lepontozzák, majd ugyanazt írja egy más valaki is, akkor a másiknál az totál 100-as, a harmadikat ugyanazért lehülyézik... ez az ingyen-cirkusz gyogyósoknak??? Vagy mi történik itt???

2017. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ugyan nem család vagyunk,párommal ketten élünk. Nem dohányzunk és nem iszunk, de e helyett sokat főzünk és minőségi ételeket eszünk,ezen nem akarunk spórolni. Amin viazont tudunk:

-Csak akkor veszünk ruhákat,amikor szükségünk van rá,csak úgy "shoppingolni" nem járunk el

-Sűrűn járok bolhapiacra/piacra és onnan szerzem be azokat a dolgokat,aminek nem kell újnak lennie (az egész konyhám onnan rendeztem be, ott szoktam venni ruhát is,ha van a méretemben, tisztítószereket is találok olcsón (ha 5wc illatosítót veszem akkor fél áron van darabja és hasonlók)

- Igyekszünk a rezsin spórolni,csak teli mosógépet indítunk be, gyorsan zuhanyzunk

- A bevásárláskor az akciós termékekből többet veszünk, mindig fel van töltve a kamra tésztával,rizzsel, hüvelyesekkel, így sokszor hétközben nem is kell vásárolnunk csak friss termékeket

- Éhesen nem megyek vásárolni :) ez apróság,de nagy trükk!

- heti max egyszer eszünk étteremben vagy rendelünk ételt (külföldön élünk, a munkánk miatt még így is sokat főzünk)

Remélem tudtam segíteni

2017. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!