Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra elválaszt...

Mit tegyek hogy újra elválaszthatatlanok legyünk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel régen elválaszthatatlanok voltunk. Aztán úgy tavaly nyáron elkezdett jobban érdekelni minket a pasizás. Sajnos ez miatt eléggé megromlott a kapcsolatunk.. de ezt megbeszéltük és megint nagyon jóba lettünk. Együtt jártunk koncertekre, szórakozóhelyekre, fesztiválokra. Úgy október közepétől észrevettem hogy egy harmadik csaj (legyen X) állandóan rajtunk lóg, hívás nélkül mindenhova velünk jött. Utána az jött hogy már csak barátnőm meg X voltak mindig együtt.. el lettem felejtve.. kb annyira voltam jó a "legjobb" barátnőmnek h WC-re elmenjek vele suliba. Nagyon zavart, meg is mondtam barátnőmnek ( legyen ő Y ) h elegem van, nagyon rossz ez így nekem, és h X szerintem engem ki akart túrni és sikerült is neki. Y írta h sajnálja és mostantól többet foglalkozik velem. Úgy egy hétig így is volt aztán mit vettem észre? Együtt DVDznek, minden titkukat elmondják egymásnak.. Nagyon elvoltam kenődve.. más barátaim is mind észrevették h elég rosszul vagyok( van amelyikük tudta is h miért mert látták.) Y aztán egy napon rám írt MSN-en hogy ez nem mehet így tovább, ő mindenen változtatott de úgy vette észre h én úgymond lesesz*rtam.. igen minden megtett.. de akkor én ezt mért nem vettem észre? Utána vhogy mindketten próbáltunk változtatni és elég jóba lettünk.. azóta is jóba vagyunk úgy ahogy. Na és most pedig az a bajom hogy voltunk egy szórakozóhelyen, És ugye sok ember megszólított minket meg ilyenek.. és amikor engem szólított meg vki akkor Y rögtön annyit csinált h jajj gyeremáár.. és pofákat vágott. Amikor őt szólították le akkor pedig én meg sem szólaltam hagy beszélgessenek.. Utána végig azt hallgattam hogy jajj ő ezt mondta meg azt mondta, amikor pedig én belekezdtem akkor csak annyit mondott h aha, iszunk vmit? Miért van ez ? :( Meg az egyik fiúval mindketten jóba lettünk. Először engem felvett Msn-re. Mondtam is barátnőmnek h felvett és tökjófej stb. Barátnőm beírta h pill.. Erre úgy fél óra múlva írja h képzeld engem is felvett és áradozott.. beírtam én is hogy pill ( ha ő csinálja, én miért ne?.. lehet gyerekes vagyok de ez van) erre ő beírta h pff jóvan..

Annyira elegem van már ? :( Mit tehetnék hogy változzon ez az egész?? Bocsi lehet kicsit érthetetlenül írtam. Én lennék a hibás? Vagy vmi rosszat csinálhattam? :S Lécci segítsetek! Kérlek titeket értelmes válaszokat írjatok!köszönöm!


2010. máj. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

juj, ezt ugyan végig nem olvasom.


tedd azt amit régen is. Nosztalgia.

2010. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megszokott írigység..

Ugyan úgy vagyok evvel ha pl. nem megyek suliba és kérdezem b.nőmet ,hogy mi volt általában akkor minden jó,szuper stb.

Nem tudsz evvel mit tenni,ha nem veszi észre magát..Te már szerintem eleget tettél a barátságotokért..ő úgy látom semmit..Szerintem hagyd rá..ha van más haverod inkább lógj vele...

2010. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kellesz neki, nem fog már jobban szeretni.
2010. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! 5 éve velem is pont ez volt a helyzet. Én úgy kezeltem a helyzetet,hogy megpróbáltam nyitni msok felé. Nem aról van szó,hogy összerúgod velük a port,hanem hogy másokkal is beszélgtsz szünetekben, és hidd el, vannak 1000% jobb emberek,mint ezek. Én több új barátot is szereztem így, akik valóban igaz barátok lettek. Ne kenődj el, a fontos az,hogy te jól érezd magad a bőrödben. Ne érdekeljen,hogy kihagynak, ne tudják,veled mit veszítenek!! :) ha van még kérdésed,vagy tanács kell, írj! :)
2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nagyon ismerős a szituáció. Ha nem gond, leírom az én esetemet, hátha segít. Legyen a legjobb barátnőm X. 19 éve a legjobb! Születésünk óta ismerjük egymást. Egy gimnáziumba kerültünk, ahol összebarátkoztam Y-nal. Én mindig jobb viszonyban voltam mindkettőjükkel, ők annyira nem szerették egymást. Idén ez megváltozott, s én, mint Z lettem kirekesztve. Először balhéztam érte és elértem 1 hét odafigyelést. Utána meg szimplán leszartam. Én próbáltam, mentem utánuk, de mivel nem volt hatása, fogtam magam, és más barátok után néztem. Aztán már ők jöttek én utánam.

Szerintem ne ess kétségbe. Ha a barátnőd szeret (bár a leírtakból nem egészen ez jön le), akkor hiányozni fogsz neki és megkeres. Ha meg nem, keress új barátokat, akik tényleg megértenek és szeretnek. Lehet lesz köztük valaki, aki igaz barátod lesz.

És állj a sarkadra! Ne kövesd őt bulikban pincsiként, ha beszélni akarnak veled, hát beszélgess. Ha meg unja, hadd menjen! Nem vagytok összeragadva! Egy idő után észre fogja venni magát és változtat a dolgon.

2010. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat :)
2010. máj. 10. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
ismerős...
2010. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!