Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megvan a lányunk (1éve)...

Mióta megvan a lányunk (1éve) tejesen elhidegültünk egymástól. Mit lehetne tenni h újra jobban legyünk?

Figyelt kérdés
Már csak élünk egymás mellett mint a lakótársak, sex is 1-2szer van havonta!!! Vannak családi programjaink is, de valahogy a férjem úgy él mintha nem is lenne családja, én meg persze egyedül csinálom a háztartást és a gyereknevelést. Elég sok a vita is, de nem változik semmi. Mit tehetnénk?
2011. júl. 22. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia!

Nagyon szomorú amit leírtál :(

Hány éves vagy?

Mióta vagytok együtt?

2011. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Meglehetősen nehéz az eseted, épp ezért nehéz lenne tanácsot is adni. Azt javaslom, próbáljátok megbeszélni a problémákat egymással, és ha úgy érzed, hogy a férjed is mutat hajlandóságot a házasságotok rendbe tételére, kezdjétek el újra felépíteni. Nagyszülők esetleg vannak, ahova "leadhatnátok" a gyerkőcöt esetleg pár napra? Mert ha igen, akkor érdemes lenne elbújni egy kicsit a külvilág elől és úgy rendeznetek a dolgokat. Talán még nem menthetetlen a dolog. Ha gondolod, írj priv. e-mailt és beszélgethetünk róla bővebben is. :) Hátha tudok segíteni...
2011. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a problémát csakis ketten tudjátok megoldani, te egyedül nem. Üljetek le, beszéljetek róla. Valami biztos zavarja, vagy bántja, ha ennyire közömbös feléd/felétek!
2011. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted fel a kérdést és ez már jó jel.Mit tehetnénk? Tehát tudod, hogy egyedül nem tehetsz semmit.Esetleg elindíthatsz valamit mindhármótok érdekében.Kislányotok már egy éves, tehát egy hétvégére rá lehetne bízni valamelyik nagymamára, sógornőre, unokatestvérre( NE RETTEGJ, NEM LESZ SEMMI BAJA)és elmenni a férjeddel kettesben lazulni egy kicsit.Lassan már csak az anyukát, meg a háztartásbelit látja benned, ezért kell villantani egy kicsit a női oldaladból is.Vegyél valami új cuccot és kacérkodj egy kicsit, mielőtt végleg kihűlne a szexuális életetek.Rajtad is múlik, ne nyugodj bele egy ilyen langyos állóvíz kapcsolatba. Dobd be magad! Minden jót nektek!
2011. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elhamarkodtátok az esküvőt, a gyereket meg pláne. Egy normális házasságban a gyerek csak erősítené a köteléket. Mennyi idő után mentél hozzá?
2011. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyen probléma mögött sok minden állhat.

1.Nem fogta még fel a gyereket.

2.Gyerek mellett nem fordítasz rá elég időt.

Nekünk fél éves a kiscsaj.Én folyamatosan próbálok időt fordítani a páromra.Nem nagy dolgok.Beszélgetés, figyelmesség (kávé főzés, mire haza ér kész a kaja).Én tisztában vagyok vele, hogy sokat dolgozik, és ezért nem is nyaggatom fölösleges dolgokkal.Elméletileg övé az esti fürcsi, de ha nagyon fáradt akkor én csinálom.

De ha bármi baj van, akkor szűkös időn belül leülök vele és megbeszélem.

Szerintem ülj le és beszéljétek meg.Néha jó ha van nektek kettőtöknek egymásra egy kis ideje.Azért mert gyerek születik, nem szabad elhidegülni egymástól!!!

2011. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 26 a férjem 25. 3éve vagyunk együtt. Elég gyorsan jött a gyerek és az esküvő is, de mindent ő akar ilyen gyorsan
2011. júl. 22. 12:21
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, és még szopizik a kislányom és éjszaka is kell neki a cici. :( Napközben van h elmegyünk akár egész napra is együtt, de nem az igazi.

Amúgy nem a terhesség alatt felszedtem 20kg-t és ebből még 10rajtam van, és ez nagyon zavar engem. És biztos h őt is...

2011. júl. 22. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért volt esküvő, mert jött a gyerek? Akkor meg is van a hiba. Az ilyen esetek gyakran így végződnek. Ha mindketten meg akarjátok menteni ezt a házasságot, akkor helyre lehet hozni sok türelemmel és erőfeszítéssel, oda kell figyelni egymásra, visszahozni a régi együtt töltött idők emlékét (elmenni randizni az első randitok színhelyére, megnézni a régi filmeket, amiket együtt néztetek stb.) és persze közben a gyereket se szabad elhanyagolni. Sok sikert!
2011. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egy 1 éves gyerkőc már kezd kinőni a cicis korszakból. (Mivel még nincs gyerekem, csak tippeltem, ne kövezzetek meg, ha nem így van). Minden esetre talán el kellene kezdeni leszoktatni erről (feltéve, ha az előző mondatomban nem mondtam marhaságot) :)

És ha rábízható valakire a gyerkőc, akkor csak ketten ruccanjatok ki a férjeddel és fordítsátok beszélgetésre az időt. Nem feltétlenül kell csodát várni az első ilyen alkalomtól, de némi változásra lehet számítani. Szóval, próbáljátok meg. Még jól is elsülhet. :)

2011. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!