Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megvan a lányunk (1éve)...

Mióta megvan a lányunk (1éve) tejesen elhidegültünk egymástól. Mit lehetne tenni h újra jobban legyünk?

Figyelt kérdés
Már csak élünk egymás mellett mint a lakótársak, sex is 1-2szer van havonta!!! Vannak családi programjaink is, de valahogy a férjem úgy él mintha nem is lenne családja, én meg persze egyedül csinálom a háztartást és a gyereknevelést. Elég sok a vita is, de nem változik semmi. Mit tehetnénk?
2011. júl. 22. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyereket lassan próbáld meg elválasztani, cici nélkül is meg kell tanulni aludni.:) Elég nagy már ahhoz, utána lepasszolni nagyszülőknek egy hétvégére, ti meg kettesben menjetek el valahova. Persze ez nem pár nap alatt fog menni, de fokozatosan menni fog. Meg sok-sok beszélgetés, ha a kommunikáció halott akkor minden.
2011. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Párod egész véletlenül nem volt bennt a szülésnél?

Csak azért kérdezem, mert mi egyszer beszéltünk erről a párommal. Akkoriban én erőltettem a dolgot, hogy legyen majd ott velem, de ő mondta, hogy nem akar, mert fél, hogy a látványtól megundorodik, és hogy többé nem fog kívánni engem. (egyébként nem vagyok még anyuka, sőt terhes sem, csak ilyenekről beszélgettünk) Ja és egyébként azt is mondta, hogy ha terhes lennék, ő nem akarna szexelni velem, már az első perctől sem, mert hogy az is undorító. Sőt azt is mondta, hogy az sem tetszene neki, hogy a gyereket szoptatom, nem akarná látni.

Hát furcsa egy felfogása van, de lehet megváltozna, ha oda kerülne a sor. Nálunk a gyerekvállalás messze van még, kb 3-4év, addigra meg bármi lehet.

2011. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja és egyébként a párom 30 éves!

Azt is elmondom még, hogy menzeszem után több napig nem akar velem szexelni.

Úgyhogy vannak ilyen pasik, csak hogy megnyugtassalak!

Próbáld visszaszerezni a régi alakodat, dobd le azt a pár kilót, csinosítsd ki magad, lehet segít :) de mindenekelőtt beszélj vele, mi a baja!

2011. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el fogyózni, elkezdeni nehéz csak, sminkeld magad, a hajad legyen rendbe. Ez napi 20 perc kb. Visszajön az önbizalmad, bátrabban nyitsz felé, ez neki is fog tetszeni. Bújj hozzá te, beszélgess babán kívüli dolgokról vele.
2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és szoptatás alatt is lehet diétázni, én a cukrom miatt csináltam, és volt tejem.
2011. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!