Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottam a barátommal mert elhidegültünk egymástól, hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Lényegében az én hibám mert féltékenykedtem meg hamar a szívemre vettem mindent , amikor kibékültünk azt mondta ha megváltozok minden jó lesz de ehhez idő kell 2 hét után szakítottam vele mert nem úgy állt hozzám. Úgy érzem másabb lettem ilyen téren , megtudnék benne bízni és eltudnám képzelni a kapcsolatunkat úgy mint az elején volt!

Mit tegyek hogy a tudtára hozzam hogy megváltoztam és újrakezdje velem?!


2010. szept. 17. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elhidegülés nem visszafordítható. Lehet, te érzed, miben változtál meg, de neki ezek csak szavak, nem a felesége vagy 2 gyerekkel, hogy muszáj legyen még egy esélyt adni neked. Majd a következő srácnál hasznosíthatod a tapasztalataidat.
2010. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amondója vagyok a felmelegített káposzta nem jó.

Megéltem már sok mindent, volt egy 4éves kapcsolatom!

Annyiszor újra kezdtünk.

És úgyanezek voltak.

Már 4hónapja külön vagyok tőle.Nem mondom hogyha meglátom nem dobban meg a szívem, de nem tudnám vele újrakezdeni.Mivel ami nem megy nem szabad erőltetni:s

2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nagyviri ***** válasza:
Semmit, mert ez a hajó elment. A kérdés persze az, hogy ok nélkül voltál e féltékeny, vagy volt rá valami alapod. Ha igen, akkor jobb is, hogy véget ért, és találsz magadnak egy olyan párt, akiben megbízhatsz. Ha nem, az keményebb dió, mert az ok nélküli féltékenykedés minden további kapcsolatodat meg fogja ölni. Ha ez utóbbi áll fennt, akkor kérj segítséget valakitől, baráttól, családtagtól, esetleg távolabbi rokontól, akiben megbízol, hogy segítsen ezt a dolgot helyre rakni benned. Mert amíg ezen nem tudsz változtatni, semmi esélyed nincs egy kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatra.
2010. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább keress mást, annyi srác van, mint égen a csillag. Lépj túl rajta, ez volt ő, ilyen voltál te vele. Majd következő jobb lesz, te is más leszel már akkor.
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szerintem ezt te érzed. lehet ha most nem próbálod meg visszaszerezni később megbánod. mindenki követ el hibákat, és ebből tanulni kell. viszont ha úgy érzed volt okod féltékenykedni szerintem is lépj tovább.

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok:(. Szakítottam a barátommal, mert nem voltam kész egy kapcsolatra, ő nagyon szeretett. már nagyon bánom, hiányzik, és ha lehetne visszacsinálnám. Suliban nap mint nap találkozunk de sajnos nem látom már azt a csillogást a szemében:(:(....

2010. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azóta már történtek vele kapcsolatban dolgok

Most van barátom és újra beszélgetünk féltékenykedik már találkoztunk is de nem történt semmi köztünk

Nem tudom mit tegyek Küzdjek-e kicsit érte mert összetudnánk jönni csak nem egy csapásra ... vagy maradjak a mostanival:S

2010. nov. 5. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:

hívd fel a figyelmét magadra !

én is voltam már így, és azzal szereztem vissza, hogy tudtam mi a ,,gyengéje" miért volt úgy oda bennem, és ezt hangsúlyoztam, féltékeny lett, hogy más majd elkapkod akkor. és még ő keresett meg :)

tudnod kell mi a gyengéje, és ezt kihasználni ;) hajráá :)

2010. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaaa, és még annyi, hogy egy picit se mutasd, hogy majd meghalsz érte, és vissza akarod szerezni... szóval csak lazán :)
2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!