Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kétszer csalt meg!...

A férjem kétszer csalt meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egyszer, amit meg bántam de nem hiszi el! Ő őszinte volt és elmondta én meg tagadtam!
2010. máj. 9. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
szép pár vagytok, megérdemlitek egymást. Csald meg, akkor kettő kettő lesz az állás. Aztán ő jön, majd te egyenlítesz, aztán megint ő, majd te, és hopp, egyszercsak öregek lesztek, és rájöttök, hogy elcsesztétek az életeteket..
2010. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
És szerinted az érzelmi megcsalás jobb? Vagy mi? A testi megcsalást még el lehet fogadni (ha nem is könnyen), na de ahol érzelmi megcsalás van, ott mit akarsz még?
2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csald meg mégegyszer és akkor egálba lesztek:P

Tök mindegy, milyen a megcsalás, egyik sem megbocsátható. Főleg a nők bocsátanak meg nehezen. nekik a szex is megromlik a partnerrel, mert a nő csak bízva tud szeretni.


Szerintem ebből válás lesz....

2010. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ti mi a faxxnak vagytok együtt?
2010. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!