Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kétszer csalt meg!...

A férjem kétszer csalt meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egyszer, amit meg bántam de nem hiszi el! Ő őszinte volt és elmondta én meg tagadtam!
2010. máj. 9. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Zsák a foltját..
2010. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem ertem...te egyszer megcsaltad, de tagadtad, megis kiderult? O meg bevallotta a kettot? Hat az biztos, hogy ez a hazassag nem fogja sokaig huzni, ha mindketten felrementetek mar...es olyan nincs, hogy veletlen ilyen esetben.
2010. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy elhagyod, vagy elfogadod, hogy meg fog csalni harmadjára is
2010. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Folt a zsákját!! Összeilletek!! :D
2010. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Megérdemlitek egymást, ennyi. Egyébként mit kellene tenned? Tudsz a megcsalásokról nem? Akkor mi bajod? Ugyanezt tetted.
2010. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben megcsalnám még egyszer és akkor egyenlő az állás.
2010. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Csald meg te is mégegyszer,és őszintén mondd el neki mind a két alkalmat .Akkor legalább kvittek lesztek. A jövőben pedig beszéljétek meg,hogy melyikőtök legyen a soros!
2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Két megoldás van, ha nincs közös gyerek.


Vagy megvárjátok, míg valamelyikőtök újból megcsalja a másikat (és átmegy a kapcsolatotok valamiféle nyitott, se vele, se nélküle állapotba),


vagy szépen elváltok (hiszen ebben az esetben sem tisztelet, sem bizalom nincsen már jelen a kapcsolatotokban egyik fél részéről sem), és mindketten új kapcsolatba kezdetek olyannal, akivel képesek lehettek valódi párkapcsolatra.


Ha van közös gyerek, nehezebb a helyzet. Ha még pici, az ő kedvéért lehet még próbálkozni az együtt maradással (esetleg felkeresni egy párterápiát). Ha már nagy, akkor viszont nem biztos, hogy érdemes erőltetni azt, ami láthatóan egyikőtök számára sem kielégítő helyzet.

2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
neki az elsőnél csak érzelmi volt ez biztos!Beszéltem a másikkal!
2010. máj. 9. 21:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van miért fenntartani ezt a házasságot?
2010. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!