Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat a félszigetre?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem drogozok és még a cigit sem próbáltam ki. Baráti társasággal mennék, akik ugyanilyenek mint én. Szüleim nehezen engednek el bárhová is... Innen 300 km, de ismerősöknél laknánk. Csak bulizni szeretnék egyet.
2010. máj. 9. 16:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok : azt kifelejtettem ,hogy én már kinőttem a kamasz korból de 14éves koromtól engedtek járkálni ide oda.
2010. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

16 évesen tuti nem....

21 leszek, már mondják, hogy menjek ki bnőimmel Horváto. ba nyaralni vagy valahova.

Majd idővel téged is biztos elengednek távolabb helyekre, de 16 évesen még túl fiatal vagy az ilyen bulizásokhoz...

2010. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Én nem tűrtem semmi korlátozást e téren, de nem is mentem el 16 évesen 300 km-re, a rendes Szigeten 18 évesen voltam először. De az is tény, hogy 16 évesen hülyeséget hülyeségre halmoztam, és nem akarnám, hogy ezt a lányom megismételje. Persze nézhetem onnan is, hogy én se Anyukámat hibáztatom, hanem magamat. Nem tudom,hogy csinálnám, de az biztos nem lenne, hogy "nem mész sehova és punktum",bezárlak, Te meg a szobában sírsz én meg mint nagyhatalmú tekintélyes szülő boldog vagyok magammal.

Ha megígéritek, hogy vigyáztok magatokra,és ISMEREM A BARÁTAIDAT,és azok szüleit, én szerintem elengednélek. De kinézem magamból/magunkból, hogy inkább Veled mennék/mennénk :P

29/N

2010. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!