Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat a félszigetre?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem drogozok és még a cigit sem próbáltam ki. Baráti társasággal mennék, akik ugyanilyenek mint én. Szüleim nehezen engednek el bárhová is... Innen 300 km, de ismerősöknél laknánk. Csak bulizni szeretnék egyet.
2010. máj. 9. 16:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Hiába is könyörögne a lányom. Az egy dolog hogy fogadkozol, az egy másik, mi történik körülötted. Ebben a korban ilyen messzire: nem, nem nem! Megértem édesanyádat.
2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Szigeten vesztettem el a szüzességemet,előtte sosem ittam,nem akartam alakultak a dolgok.Megbántam, rossz volt, főleg utána az életem is sokkal rosszabb lett. Nem mennék a helyedben. S ha lesz lányom nem engedem el.
2010. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek az ismerőse. Szüleidé, vagy a tieid, és mennyire jó a kapcsolat. Megnézzük a társaságot, három szekrény mellett talán...
2010. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Szüleimé...
2010. máj. 11. 20:33
 25/33 anonim ***** válasza:
Fishingre mész? :)
2010. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Fishing on Orfűre? Arra a fesztre? :D Nem hiszem... :)
2010. máj. 11. 21:06
 27/33 anonim ***** válasza:
Hat en feltenelek,gondolj mar bele mennyi veszelyes ember van odakinn,belegondoltal mar?Nezz meg egy par kekfeny musort,vagy gyilkossagal,nemi eroszakkal kapcsolatos musort,mar nem is lesz kedved menni!Tudom abban a korban vagy Azt hiszed milyen nagy vagy es tudsz magadra vigyazni!De ne hidd,es en nem rosszbol mondom!!Keress a kozelben szorakozni valot,jozanul amugy sincs ertelme koncertezni,vagyis van,de nem akarom,hogy elmenj.Nekem lett volna ilyen anyukam,mint neked,nem kellett volna megeroszakolasban reszem legyen!ami tudod fajdalmas,es megalazo...nem beszelve a lelki sebekrol...kerlek hallgass az anyukadra,es ne akard,hogy 4 napig az idegbaj kerulgesse,vagy te igy jol erezned magad?Legyen mar valami tistelet benned a szuleiddel kapcsolatban! 26/N
2010. máj. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

El. Ha nem engedem el, majd megoldja másképp (hazudik, másokkal ugyanazt a sztorit adja le) legfeljebb máskor. Így legalább tudnám hol van és nem úgy állna hozzám, hogy anyám úgy is keresztbe tesz, ha jól akarom érezni magam. Nem vigasz neki az, hogy féltem, mikor az ott lévő több ezer fiatallal sem történik semmi különös.

Engem is elengedtek, bár eleinte nem nagyon, én meg hazudtam és megoldottam egyedül. Belegondolva borzalmas kamasz voltam, nem akarok így járni a gyerekemmel.

Ha valami akkor történt volna velem, anyámék azt sem tudták volna honnan szedjenek elő, mert mikor tudtam, hogy úgy sem engednének, akkor megoldottam úgy, hogy ne is tudjanak róla.

2010. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

húgom ugyanennyi idösen ment ki egyedül Spanyolországba. Én simán elengednélek, föleg, hogy nem egyedül mennél. Söt ennyi idösen koncertek miatt én is jártam a világot, nem lett semmi bajom, nem lettem sem hülyébb sem csúnyább. Sosem értettem néhány szülöt, miért kell túlfélteni a gyereket, pedig nekem is van egy szép kislányom...sosem lesz úgy önálló. Szerintem mindenképpen harcold ki valahogy! Próbálj érvelni mellette, hogy miért lenne jó neked ha elengednének. Sok sikert kívánok, majd írd meg, hogy elmehettél-e!:)

22/L

2010. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én voltam már fesztiválokon,koncerten sosem kötött belém senki,nem kevertek semmit a piámba mivel csak bontatlant ittam,nem járkáltam egyedül,hanem mindig fiukkal.Haza is kisértek.

Viszont za utcán fényes nappal már 3-4 szer kiakartak rabolni,meg késsel fenyegettek,ugyhogy ennyit arról hogy a koncerteken micsoda veszélyben vagy. Észnél kell lenni,és nem egyedül mászkálni,valamint ne idd magad K.O-ra. Én elengednélek,igaz húznám rá én is a számat de csak azért,mert 300 km tényleg nagyon messze van.

2010. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!