Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre amit az...

Hogyan reagáljak erre amit az anyám mondott egy ismerősnek? Ti mit mondanátok neki ha találkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Szoval leirom röviden. Az anyám és az apám elváltak 2 éves koromban. Apu es a szülei neveltek fel. Most 18 vagyok. Anyu soha nem erdeklödött felölem, volt hogy vissza se köszönt az utcán. Mindnig szidja és átkozza mamámékat meg apumat. Tegnap meg azt mondta egy nagyon jo ismerösnek, hogy a gyerekpénz amit neki havonta kell küldjön, azt költsem gyogyszerre!!! Nagyon rosszul esik ez nekem.

Neki az apám csak arra kellett hogy kihasználja, többször megcsalta, és mikor még se születtem azt mondta hogy megszül és bead a gyermekotthonba. Mit kéne neki mondjak ha összefutok vele az utcán???


2010. máj. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsd meg vele az össze kapcsolatot. Igazából nem tudom,mit mondhatnál. Tényleg, sajnállak!
2010. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne mondj neki egyszerűen csak nézz rajta keresztül. Az ilyen anya azt se érdemli meg, hogy valaki is ránézzen.

Egyébként meg költse ő az összes bevételét orvosra, meg gyógyszerre.

2010. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak jusson eszedbe mikor öregként azt akarja, hogy ápold.
2010. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"Az ilyen anya azt se érdemli meg, hogy valaki is ránézzen"


Kezdjük ott hogy az ilyen az anya szót mint megnevezést sem érdemli meg.

Ő az a személy aki megszülte.

Attól még nem lesz anya.

2010. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak folyton az jár a fejemben hogy mondhat ilyet, egy 18 éves gyereknek, aki elött még ott az élet, hogy minden pénzem gyogyszerre költsem. En soha nme tudnék ilyet mondani, meg egy idegennek sem. Neki van még egy fiu gyermeke, ö most 13 éves, öt tudja nevelni meg szeretni, engem meg ilyenbe kivan hogy beteg legyek.
2010. máj. 9. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Magát minősíti.
2010. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele, ha mindig ezen rágódsz tönkreteszed az életed:(

inkább foglalkozz olyanokkal akik szeretnek:)

2010. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem ne mondj neki semmit. Nehéz, de fogadd el, hogy ő a vér szerinti anyád, és az élet úgy hozta, hogy ne legyen közötök egymáshoz. Ezt anyád is elfogadta, te sem tehetsz mást.

Ha lereagálod (és ez nyilván negatív hangvételű), akkor biztos lehetsz benne, hogy ugyanazt a negatív visszareagálást kapod. Ne keresztezzétek egymás útját! Ez a legjobb, amit tehetsz! Ha lesznek gyerekeid, akkor Te ne így viselkedj majd! Ha mást nem,de ezt megtanította neked az anyukád!

A rossz dolgok is tanítanak, ezt ne felejtsd el!

A lelked fáj, de ez meg is erősíthet abban, hogy különb legyél, mint ő!

2010. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbálj neki megbocsátani.

Te gondold meg mikor,és kihez mész feleségül?

Nem lehet,hogy arra gondolt apád költse gyógyszerre? Édesapádnak van új felesége?

Csak az a fél tesód van akit anyukád szült?

2010. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!