Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok vele továbbra is?

Találkoznátok vele továbbra is?

Figyelt kérdés

A problémával kapcsolatban tettem már fel itt kérdést, ami akkor arra irányult, hogy meg lehet-e úszni ezt a kapcsolatot szerelem nélkül.

A ffi frissen vált, megcsalták, elhagyták. Társat keresünk mindketten, közös ismerősünk mutatott be minket egymásnak. 2 találkozás után azt mondta, nagyon szeret velem lenni, de nem jósol boldog jövőt nekünk, mert nagyon különbözünk, de nagyon nem szeretne elveszíteni. Azóta volt egy 3., szintén nagyon kellemesen eltöltött találkozásunk is.

Amitől féltem viszont kezd bekövetkezni: egyre jobban vonzódom hozzá. A randi után olyan bőghetnékem volt, magam sem tudom, miért...

Úgy érzem, ez az a pont még, amikor "sérülés" nélkül leléphetek, viszont ezzel elvágnám azt a szálat is, hogy később esetleg mégis összejöhetnénk.

Ti hogyan látjátok? "Meneküljek" vagy várjak?


2010. dec. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mit erzel iranta es azutan donts!Lehet mar o is maskepp latja azt amit mondot neked,ha pedig meg most is azt mondja akkor legy oszinte es mondjad hogy igy nem tudod fojtatni,mert faj neked ez hogy akit szeretsz az lehetetlennek tartsa hogy valaha egyutt legyetek!!remelem segitettem!!!!!sok sikert
2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél türelmes vele, várj még a komoly beszélgetéssel. Ha már úgy érzed, hogy szereted, akkor már most is szenvednél ha nem látnád többet. Én várnék a helyedben, randiznék még párszor és hátha kialakul....
2010. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már saját magában sem biztos, azt sem tudja mit akar, akkor abból nem sül ki sok jó. Ezen a ponton állj meg és jól gondold akkor át, hogy mit lépsz. !Szerintem! lépj le. Nincs közös jövő akarat nélkül.
2010. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt írod, azért nem jósol nektek boldog közös jövőt, mert nagyon különböztök. Tedd fel magadban a kérdést, hogy 2-3-5 év múlva már jobban fogtok hasonlítani, akkor már nem lesz annyi különbség? Nem értem mit vársz. Ha most különböztök, akkor sztem pár év múlva se fog ez olyan mértékben változni hogy működjön a dolog. De remélem rájössz mit kell tenned és boldog leszel vele vagy nélküle:)
2010. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a férfi részéről ez pusztán védelmi lépés volt nem mer annyira nyitni a csalódás után, várj! ha meg volt 3 találkozásotok akkor csak van valami közös téma nem hiszem hogy az időjárásról beszélgettetek végig, a különbség amúgy sem rossz, annyi, hogy mindkét félnek jobban kell alkalmazkodnia a másikhoz, ha úgy érzed megéri akkor nehogy fuss, de ha nem éri meg akkor ints pát.
2010. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még! Ki tudja, miért mondta.. Eleve ott van az a faktor, hogy frissen vált. Lehet, hogy csak gyors ez neki. És/vagy nehezebben nyílik meg emiatt.

Meg az, hogy "túlságosan különböztök".. Ezt vajon mire érthette 2 találkozás után? Mert mély ismeretei nincsenek rólad, az tuti. Én pár hónap sülve-főve együttlét után tudtam csak biztosan kijelenteni a barátomról, hogy ismerem már, és tudom mik köztünk a hasonlóságok, és különbségek!

Úgyhogy a te "pasid" csakis első benyomás, felszínes megállapítás alapján mondhatta ezt! Ami fontos és meghatározó, de nagy a tévedés esélye. Nem is tudja, milyen vagy! Lehet, hogy csak azért mondta, mert ő goát hallgat, rajtad meg fehér kabát volt, úgyhogy te biztos popot. Vagy mert ő nyugodt természetűnek tartja magát, és mikor te nagy hévvel ecseteltél neki valamit, azt gondolta, te biztos nyugtalan, hirtelen haragú vagy.. Szóval 2 találkozás után kb. ilyen szintű megállapításra lehet jutni.

Nem beszélve arról, hogy nem mindegy ám, két ember miben különbözik! Mondjuk ha az egyik intelligens, a másik meg nagyon ostoba, akkor valóban nem működik. Vagy a lány pacifista és bölcsész, a fiú katona és agresszív. De mondjuk ha csak másmilyen a természetük, vagy nem ugyanahhoz értenek, az egyáltalán nem baj! Sőt, vannak olyan különbségek is, amik kifejezetten előnyösek egy kapcsolatban, mert a felek jól kiegészítik egymást! Képzeld el mondjuk, ha mindkét félnek az a mániája, hogy övé legyen az utolsó szó, nem ismerik be ha a másiknak van igaza, önfejűek, és nem lehet őket meggyőzni semmiről... kb. 1 hónapig az lenne, hogy "de romantikus, hasonlítunk mint két tojás.." aztán meg jönnek az orbitális balhék..

Nincs két egyforma ember amúgysem.

Szóval mindezt tartsd szemelőtt, és légy türelemmel. Ne éreztesd, hogy kezdesz beleúzgni, maradj laza és ismerjétek meg egymást. Lehet, hogy pár hét múlva ez a kijelentés egy jelentéktelen és banális hülyeséggé fog válni. Szóval kitartás! A komoly beszélgetés még ráér.

Ha sok találkozás múlva is láthatóan minden oké, de ő mereven ragaszkodik az agyának a kis kreálmányaihoz, akkor lesz esetleg időszerű mindezt elmondani neki (ha egyetértesz).

2010. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!