Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztel benneteket a párotok?

Tisztel benneteket a párotok?

Figyelt kérdés
Az igaz tiszteletre gondolok, tehát nem a tanultra (pl. tiszteld az időseket). Miben fejeződik ez ki?
2010. máj. 8. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 15 éve vagyunk együtt. Nemcsak engem, hanem a szüleit is nagyon tiszteli. Nagyon szépen beszél velünk, udvarias, segítőkész, ha feldühítem is, max, nem szól hozzám, de nem sért meg... Stb.
2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon tisztel a párom, mindig kiáll mellettem, figyel rám-pl. leszoktatott a cigizésről is:)

De ez kölcsönös. Nagyon szeretem, és becsülöm!

26/N

2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Mivel olyan emberrel nem lennék soha aki nem tisztel így értelmetlen a kérdés.
2010. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arra a tiszteletre gondoltam, amire nem megtanítottak, hanem amit valaki iránt azért érzünk, mert valamit nagyra tartunk benne, büszkék vagyunk valamilyen dolgára. Tehát nem feltétlen az udvariasság jelenti, vagy mert ők a szülei, hanem okkal születik meg.

Utolsó válaszolónak: nem értelmetlen a kérdés, max. számodra, ugyanis nem mindenki érzi a tiszteletet a párkapcsolatában, éppen ezért tettem fel.

2010. máj. 9. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyra becsülöm a férjemet, a munkájáért, a hozzám állásáért és a szeretetéért. Viszont ő is ezt kapja tőlem cserében.
2010. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tisztel és becsül. Bár nem tudom, hogy ezek-e a legjobb szavak. :I Hogy miben is nyilvánul meg? Megfoghatatlan... Nem piszkál ha zsémbes vagyok. Ha valamiről más a véleményem akkor nem leugat hanem megbeszéljük és/vagy elvitatkozunk róla. Baráti társaságban figyelembe veszi, hogy én nem szertnék egy-egy magánéleti témáról nyilatkozni. Felül tudja írni a saját vágyait/szükségleteit. :) Ha pl én az ágyban kucorogva sírok mert XY össze veszet velem akkor nem erölteti, hogy menjünk el moziba. Soha nem eröltetné rám a véleményét. Még ezer és egy dologban megnyilvánulhat (megnyilvánúl) de azokat most nem írom le :)


De mindez kölcsönös. Csak így működhet :)

2010. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a kölcsönös tisztelet egy párkapcsolatban,akkor az nem működőképes! A tisztelet éppúgy hozzátartozik az együttéléshez,mint a szeretet, a tolerancia, a bizalom.

Nem kell feltétlen valamilyen nagy tettet véghez vinni,hogy a párom tiszteljem. Ha udvarias,segítőkész,megértő,törődik a családjával,akkor már tisztelni való. Nálunk ez kölcsönösen így van,már 30 éve.

2010. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem! Ordenáré módon beszél velem, sokszor mások előtt is, nem becsüli a munkámat (mármint a házi munkát, szerinte az semmi), és még sorolhatnám. Állandóan azt kell lesnem milyen a pillanata, ha jó lehet hozzá szólni, ha nem akkor robban minden apróságért. És úgy tud tombolni semmiért, mintha a ház égne. Ja, és általában morcos, ha van munkája azért ideges, ha nincs azért. SZóval ilyen az én életem párja!
2010. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igen. Ő tiszteli bennem a lelkesedést és az odaadást, én tisztelem benne a türelmet, a határozottságot, az akaraterőt. Szerintem ahol megértik egymást a párok, s szeretik egymást, ott jelen van az egymás iránt érzett, kölcsönös tisztelet is. :)
2010. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!