Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs pofám abbahagyni de így...

Nincs pofám abbahagyni de így nagyon szenvedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérlek kíméljetek meg a bunkó válaszoktól...

Nem vagyok elkényeztetett. Tudom, hogy vannak ennél nagyobb problémák az életben, de most én ettől "szenvedek". Panaszkodnom kell, aki tud kérem adjon tanácsot, vagy legalább érezzen együtt:)

Szóval első éves vagyok egy egyetemen, ahová mindig is vágytam. Szeretem és ez az a szakma amit igazán szeretek. CSAK...a párommal hoztunk egy döntést tavaly(akkor 2 éve voltunk együtt), ő is oda ment ahová szeretett volna, én is. hittünk benne, hogy működik a távkapcsolat és valóban működik is, nincs is baj köztünk. csak úgy érzem sokkal boldogabb lennék mellette, ha nem kéne elviseljem a hiányát...most vagyunk fiatalok, most kellene nagyon boldogok legyünk...egy fáradt nap után nagyon jó lenne mellette lenni...ezenkívül csalódtam a lehetőségekben amit az egyetem kínál, már azt sem tudom akarom-e igazán. Ha lennének lehetőségek munka terén és a párom is velem lenne, akkor maradnék...de se lehetőség, se párom így nem tudom érdemes-e folytatnom. A szüleim fizetik a lakásomat, kaját, amúgy államin vagyok. De már így is sokba került...nincs pofám visszatáncolni...

Szomorúnak érzem magam, főleg most vizsgaidőszak közeledtével egyre inkább "egyedül" vagyok...igaz ha már egy évet kibírtunk még 2-t lehet kibírnánk, de nem tudom érdemes-e...vagy menjek a páromhoz és keressek ott valamit? :( akkor meg feladnám az álmomat...

tudom, hogy mindent nem lehet egyszerre, nem tudom mitévő legyek...

adnátok tanácsot?

2o-L


2010. máj. 8. 16:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az előzőnek egyrészt igazat adok,de egy kérdést azért felteszek:

Akkor te itt miért is válaszolgatsz?Hogy idegenekkel komunikálhass?

Kérdezőnek...

Akkor is ráunhatsz,ha minden problémát megbeszéltek egymással.Attól még ő is dobhat téged,meg lehet,hogy te is találsz majd jobbat,aki odaköltözik hozzád,és neked nem kell otthagyni az álmaidat érte..

..én azt mondom,hogyha már így költözködik valaki,akkor költözködjön a pasi!(bocsi pasik)

2010. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

sajnos egyesek nem tanultak meg olvasni...

nem számít:)

másrészt csak rossz napom volt, jól esett kiírni magamból, ezért tettem fel a kérdést, jeleztem ezt is, de látom ez sem jutott el. Ez sem baj:D

Amúgy nem vagyok magamba forduló és nem kértem párkapcsolati tanácsadást olyan téren, hogy ki kit mikor un meg:) na de mindegy...


Mint fentebb is írtam már maradok, csak épp kibuktam kicsit, mindenkinek vannak rossz napjai és nem kell pi.csázni mert nem vagyok az. Egyébként teszek rá mit gondoltok rólam...na sziasztok

2010. máj. 10. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!