Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen régimódiak a szüleim?

Miért ilyen régimódiak a szüleim?

Figyelt kérdés

több mint fél éve nem engednek el buliba és azt mondják hogy ha elmerek szökni haza se merjek jönni pedig lassan 18 éves leszek...a tanulmányi eredményemmel semmi baj,normális vagyok otthon ,nem drogozok nem iszok.

Párszor elszöktem és akkor felpofozott édesapám,hogy tudnám megkérni őket hogy engedjenek el?


17F bp


2010. máj. 7. 19:44
 1/9 A kérdező kommentje:
ha megkérdezem hogy miért nem engednek be akkor nem tudnak értelmes indokot mondani...
2010. máj. 7. 19:46
 2/9 anonim válasza:
100%

Hát ebben nehéz segíteni sajnos :/ A szüleid túlságosan féltenek téged, végülis érthető. A legtöbb szülő félti a gyerekét. Szerintem elszökni semmiképp se szökj el még egyszer...

Érezniük kell, hogy bízhatnak benned.

2010. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én úgy kezdtem el a mászkálást 16-17 évesen,hogy délutánonként lógtam egy kicsit a haverjaimmal ,először csak fél órát majd egyre többet és többet.

Egészen addig amíg már fel sem tűnt az őseimnek,hogy nem vagyok otthon.szóval szerintem nálad is a fokozatosság lenne a megoldás.És fontos a haveri társaság is ,mutass be pár normális barátodat a szüleidnek ,úgy,hogy lógjatok a ti lakásotokban

2010. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fokozatosság fontos. Hívd meg nálatok a haverjaidat, ezután fokozatosan te is mennj el ide oda.

21/l

2010. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mond, hogy egy barátnődnél alszol. én ezt tettem, mikor anyu nem engedett el. ésszerű indoka nem volt, és én se vagyok drogozós, piálós. csak jól akartam magam érezni. végül aztán persze elmondtam neki, és ma már szabadon járhatok el, ahová akarok. csak meg kell benned bízzon. ez a lényeg.
2010. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg be nem töltöd a 18-at,addig a szüleid a felelősek érted bármi hülyeséget is tennél 1-2 buli alkalmával.Te sem fogod majd ezt másképpen gondolni,ha lesznek gyerekeid sztem. 18 után már a saját felelősségedre csinálhatod magadnak a bajt,de ne feledd akkor is a szüleid lesznek az elsők akik kihúzhatnak a szarból és nem a haverjaid !!!!!!!!!!!
2010. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hülyeséget 18 elött és után is csinálhat az ember de sztem egy 17 éves lehet olyan érett hogy nemcsinál nagy hülyeséget (bár egyénfüggő) szerintem a szüleid nagyon igazságtalanok veled szemben az én szüleim is elég régimódiak sajnos:/
2010. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Haggyad őket.. egy idő után engedik vagy nem :)

Én 18 vagyok. Engem sem engedtek sehovásem el, igaz kedvem sem volt. ;) mostmár tényleg elment a kedvem mindentől. és azért jobban is jártam. Mostmár csak barátokkal megyünk ide oda szórakozni

2010. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kösz a segítséget,azt nem értem hogy 15-16.5 éves koromig elengedtek mindenhova és hirtelen most meg sehova...

amúgy ismerik a barátaimat,szerintem nem velük van bajuk

2010. máj. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!