Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg annyira szörnyű?

Most ez tényleg annyira szörnyű?

Figyelt kérdés

Sajnos fél éve haza kényszerültem költözni 25 évesen.

A szüleim hozzám mindig szigorúbban álltak, mint öcsémhez.

Ma épp nem kellett dolgoznom és a délután folyamán megittam egy üveg sört, miközben olvastam.

Édesanyám annyira kiakadt ezen, hogy ajtót csapdosott, és nem szól azóta hozzám.

Bezzeg öcsém kitalálta, hogy másik országba kell mennie jövő héten pár napra, álítólag munkaügyben, pénzt is kért rá, le sem ellenőrzik. Holott neki volt már egy pár zűrös ügye.

Miért van ez?


25/L


2010. máj. 7. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ray Bradbury és búzasör? Nem lehetsz rossz lány:D

Privi?:)

2010. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:)

Nem privizem, van párom.

Bort nem ihatok, az édes italoktól rosszul vagyok-fizikailag.

Az előítélet meg a korlátolt emberek kiváltsága:)


Jó hétvégét!

2010. máj. 7. 20:15
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen a szoptatós anyáknak kifejezetten ajánlották, hogy szoptatás előtt igyanak egy pohár sört, a komlótól több lett a tejük. A gyerekeknek sem lett bajuk, mert a sörnek jóval kevesebb az alkoholtartalma, mint más szeszes italoknak. Az urológusok is szokták ajánlani pl. veseköves betegeknek. Egy üveg sör egyszer-egyszer sztem egyáltalán nem gond. Sztem inkább az a gáz, amikor pénteken és szombaton éjjel tele van a város rókázó tizenévesekkel, akik nem egy üveg sört ittak a buliban, hanem egy csomó röviditalt, meg hasonlókat. No azt már én is megszólnám, az undorító, és gusztustalan.
2010. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

"Nem, nem kultúráltan írtad le a véleményed. Ismeretlenül sértegettél valakit, csak és kizárólag egy apró szokása miatt."


Azt írtam, hogy szörnyű, ha egy nő sört iszik.

Azért ezt ne nevezzük már sértésnek, jó?:)

Nem írtam róla semmi negatív, trágár jellemzést, se ilyesmiket.


De ez a kérdés amúgy sem a sörről szól, hanem hogy az anyukád rosszul áll hozzátok (tipikusan egyik gyereket jobban szeretem, mint a másikat vagy többet engedek meg neki, mint a másiknak).

Erről oldalakat lehetne írni, de kinek van hozzá kedve:).

2010. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád úgy viselkedik az otthonában ahogy szeretne. Ha Te nem akarod,hogy ki tegyen akkor ne sörözz. Ennyi.
2010. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Már elköltöztem, de köszi az utólagos kioktatást:)


Amúgy köszönöm a válaszokat, találtam egy jobb munkahelyet-igaz másik országban van, de ezt bevállaltam:)

2010. máj. 17. 23:06
 27/29 anonim ***** válasza:

Nah ez jó:)

Még mindig olvasol könyvet Ray Bradbury-tól?

Kevés hölgy ismerősöm van, aki ismeri:)

2010. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%

22:58

Demagóg gyökér.

2010. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

"demagóg gyökér"

Kérlek ne személyeskedjünk a válaszokban...:)

Nem kell "védeni"-ha ez annak számít-, mert nem érdekel ismeretlenek kritikája. Én tudom, hogy sokat tanultam és dolgoztam, mégis becsúszott egy baleset. Ettől függetlenül, most nagyon boldog vagyok, mert életem eddigi legjobb melóját kaptam meg:))

2010. máj. 17. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!